2. Ρουμανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ρουμανία κριτικές ξενοδοχείων
Bucharest - Ilfov Region Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• SIR FUNDENI HOTEL Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η θεα, η καθαριότητα»

• Monopoly Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαριότητα , ευγένεια , εξυπηρέτηση .»

• House4You - Blănari 4 Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η ιαπωνική τουαλετα»

• Hotel Triumf Βαθμολογία σχολίων: 9

«Location. Free parking»

• Tania-Frankfurt Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαρό ξενοδοχείο στο κέντρο της παλιάς πόλης.Αριστη τοποθεσία για να γυρίσεις την πόλη και παράλληλα κοντά σε πάρα πολλά μαγαζιά.»

• The Embassy Nord Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το Ξενοδοχείο είναι περιποιημένο και σε ήσυχη περιοχή. Είναι πολύ καθαρό»

• Atrium Hotel Bucharest City Center Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο ήταν άνετο κ καθαρό. Ο κλιματισμός πολύ καλός στο δωμάτιο κ στην resection.»

• Scala Boutique-Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Στο ταξίδι μας μείναμε για ένα βράδυ στο Βουκουρέστι και στο συγκεκριμένο κατάλυμα. Είναι ακόμη καλύτερο από τις φωτογραφίες. Το δωμάτιο μας ήταν καλύτερο από τις προσδοκίες μας . Είχε όλες τις ανέσεις . Πάρα πολύ καθαρό . Η διακόσμησή του σε ταξιδεύει σε μια άλλη εποχή . Το προσωπικό ευγενέστατο . Για ότι χρειαστηκαμε ήταν εκεί. Η αίθουσα του πρωινού υπέροχη όπως και το πρωινό , πλούσιο με πολλές διαφορετικές επιλογές . Το αυτοκίνητό μας ήταν ασφαλές στον προαύλιο χώρο του καταλύματος . Το συστήνουμε χωρίς καμία επιφύλαξη 😊😊»

• Stil OldTown Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το δωμάτιο ήταν μες στο κέντρο της παλιά πόλης. Είχε τεράστια βεράντα και ήταν σχετικά ευρύχωρο. Μπορέσαμε και μπήκαμε από τις 10 το πρωί. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό.»

• Hotel Herastrau Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία ήταν εξαιρετική, το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό, το δωμάτιο καθαρό και άνετο.»