2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Румунія: відгуки про готелі
Bucharest - Ilfov Region Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Sir Orhideea Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований в гарному місці, поблизу метро та зупинки. Якщо залишатись на 1-2 ночі то непогано. Кімнати невеликі за розміром.“

• Stil OldTown Оцінка за відгуками: 1

“Було чисто. Були беруші, я спочатку здивувалась, а вночі зрозуміла. Це вулиця кафе, клубів, барів і там дуже гучно…“

• Gara de Nord-Banat-4-You Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування готелю. Адміністратор приємна та ввічлива, по телефону все розповіла та допомогла вирішити всі питання.“

• Hilton Garden Inn Bucharest Airport Оцінка за відгуками: 9

“Все“

• Visconti Militari Оцінка за відгуками: 10

“Дуже все сподобалось,дякую!“

• Central Hotel, Trademark Collection by Wyndham Оцінка за відгуками: 7

“Все було чисто,зручно,чайник холодильник все в наявності“

• Popcorn Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал. Допомагає в усіх питаннях, є зона барбекю, дуже гарній двір, щоденне прибирання, також є пральня. На кухні є повністю все що потрібно для готування. Хостел розташований дуже близько до жд вокзалу.“

• MyContinental Bucuresti Gara de Nord Оцінка за відгуками: 10

“Ми зупинились тільки на 1 ніч, але нам було зручно, чисто та комфортно. Номер невеликий, але є все необхідне. Близько до вокзалу, це було головним критерієм нашого вибору, адже прилетіли пізно і зранку треба було їхати поїздом в інше місто. Смачний сніданок“

• Hotel Sir Royal Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель! Великий стильний номер, каво машина, ванна кімната чиста , полотенця білі нові. Єдина проблема це - вода вітікала з душової кабіни.“

• La Boheme Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал, чисто, смачна кухня“

30 найкращих готелів в регіоні Bucharest - Ilfov Region