2. Румунія: відгуки про готелі
Bucharest - Ilfov Region Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hilton Garden Inn Bucharest Airport Оцінка за відгуками: 9

“Гарний заклад! Здивувала кухня - ресторан на першому поверсі дуже смачний 👌“

• FAST Airport Accomodation Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування готелю та самого номеру з балконом на двір“

• Hotel Nova Residence Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал, дуже класні матраси.“

• Lagom Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель, знаходиться в тихому затишному місці, недалеко від Тріумфальної арки“

• Hotel Sir Gara de Nord Оцінка за відгуками: 10

“Даний готель мені сподобався ціною, місцерозташуванням, обслуговуванням. Знімала 1 кімнату з усіма зручностями. Постіль і рушники білосніжного кольору, стакан запаяний поліетеленом,чисто. Едине, що принесло дискомфорт відсутність фена в ванній. Можливо потрібно було спитати на рецепшені, це я не зробила. В готелі є столова з різноманітними стравами Я не купувала. Біля голелю є магазин, але він дорогуватий. Якщо пройти 300 м. є маркет. Облуговування задоволена, в моїх проханнях надавали допомогу. Рекомендую.“

• Bucuresti Bucuresti Hostel Оцінка за відгуками: 1

“Розташування“

• Hotel Casa Romaneasca Оцінка за відгуками: 10

“Бронювали на добу, щоб відпочити перед вильотом. Готель має ідеальне розташування. До аеропорту пішки з ручною поклажею 7 хвилин. Кімната у нас була на 1 поверсі. Шумоізоляція хороша. Не чутно було ні звуків машин з траси, ні літаків. Кімната стильна, було чисто, є мило та шампунь, по два рушники. Приємно, що поставили дві пляшечки води. Єдине, чого мені не вистачило – чайника. При готелі є чудовий, великий ресторан. Смачно готують.“

• ibis Styles Bucharest Erbas Оцінка за відгуками: 10

“Чиста постіль, рушники,смачні сніданки, в номері є чайник, чай, кава“

• Cazare - Accommodation Оцінка за відгуками: 10

“Сподобадось все ,бронювали для ночівлі в Бухаресті ,хостел в центрі Чисто ,просторо ,є все ,що треба ! Рекомендую!“

• Hotel Taco Оцінка за відгуками: 8

“Чисто“