2. Польща: відгуки про готелі
Rewal Coast Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• O.W. Laguna Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Apartamenty Pomona Оцінка за відгуками: 10

“Це прекрасний варіант відпочинку з дітьми. Гарна велика територія , приємні і завжди раді допомогти власники . На території знаходиться столова, що є ще одним плюсом.“

• Kotwica Morska Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось місце,тихе і спокійне.Будиночок комфортний і затишний.Все необхідне є.“

• Dom Wczasowy Kliper Оцінка за відгуками: 10

“Загальні враження добрі про все“

• Ośrodek 9Amber Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чудове місце! Обовʼязково повернемось! Можна на місці взяти на прокат Баги. Басейн та місце відпочинку для дітей - неймовірні! А саме чудове те, що господар дуже привітливий, доброзичливий та дружелюбний! Дякуємо за відпочинок від нашої сімʼї! Ви - неймовірні!!! 🙏🤗🇺🇦“

• Przystanek Pobierowo Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітна власниця. Зустріла нас і відразу поселила . В будиночку є все для відпочинку як в будинку , так і над морем ( параван, крісла ). Гриль можна робити на терасі .“

• Tififi jak na Włoskiej prowincji Оцінка за відгуками: 7

“Ціна була дуже приємна! Швидке заселення персонал швидко відреагував на гостей! Недалеко від мешкання є магазини! Дизайн бабусиного дому“

• JODA Pokoje Goscinne Оцінка за відгуками: 8

“Комфортне, спокійне місце, нічього зайвого, чисто та охайно, відпочили супер, рекомендую.“

• Ośrodek 9Amber Оцінка за відгуками: 10

“Ціна-якість на високому рівні. Є чим зайнятися і дорослим, і дітям. Недалеко від моря. Дуже підфартило з погодою, тому три дні провели на морі на початку жовтня. В наступному сезоні також плануємо поїздку в цей же комплекс.“

• Sunset Spa Оцінка за відгуками: 8

“Вцілому сподобалось все і басейн, їжа смачна та різноманітна. Персонал привітний та терплячий. Дуже сподобався боулінг і SPA. З недоліків у номері був відсутній Wi-Fi. Заїзд до готелю ґрунтова дорога для такого готеля можно було б зробити асфальтовану дорогу. У кого низький автомобіль буде проблемнно доїхати.“

30 найкращих готелів в регіоні Rewal Coast