2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Portugalsko - hodnotenia hotelov
Ribatejo Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Santa Noite Priemerné hodnotenie: 10

„Výhodná poloha už minulý rok som tu bol ubytovaný. Ak sa vrátim do Fatimy.chcem tu byť ubytovaný“

• Santa Barbara by Umbral Priemerné hodnotenie: 8

„Blízko kaplnky cca 7min., vedľa asi jediného obchodu a tržnice, parkovanie bezplatné asi 50m od ubytovania. Lokalita, cena, účel 10/10“

• Galagana Charm House Priemerné hodnotenie: 10

„Neskutočne krásne ubytovanie. Super čisté, pohodlné, všetko nové. Majiteľ veľmi ochotný a nápomocný. Jedno z najlepších ubytovaní v akom som bola.“

• Pensão Residencial Luanda Priemerné hodnotenie: 4

„Ubytovanie bolo v centre mesta a kúsok od ubytovania bola veľmi dobrá kaviareň s možnosťou navečerať sa, nie ale reštaurácia v priestoroch ubytovania.“

• Casa Tertúlia Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo naozaj vínimočné, prekonalo moje očakávania. Ubytovanie sa nachádza na dvore rodinného domu so samostatným vstupom. Vybavenie krásne, nové, pohodlné, všetko čisté. Pani domáca mi na požiadanie vyprala všetky veci, keďže som bol peší turista už zopár dní na ceste. Pán domáci rozkúril v krbe, popri tom sme si dobre podebatovali. Po príchode ma pohostili kávou, ráno tiež. Pred príchodom som dostal správu, aby som si kúpil potraviny na večeru, lebo v ich okolí nie je žiadny obchod. Ubytovanie isto odporúčam a pozdravujem. DK“

• PinoyHouse Fatima Priemerné hodnotenie: 7

„Výborná poloha, čistota priestorov“