2. Португалія: відгуки про готелі
  3. Португалія: відгуки про готелі
Ribatejo Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Tomarhousing - City Centre Оцінка за відгуками: 10

“Апарти в самому центрі міста.Просторі, після ремонту. Вигляд з балкону на історичну вулицю. Дуже чисто. Сучасне обладнання. Дуже привітна господиня. Приємний бонус - кава, сир, паштет, печиво = привітальний подарунок. Дуже рекомендую.“

• Castle, Terrace and Relax Оцінка за відгуками: 10

“Всередині все гарно і чисто. Апартаменти в старому місті. Навколо багато кафе і ресторанів. Підземний паркінг за 100 метрів (6 євро доба або 3 євро ніч). Саме місто дуже гарне і затишне.“

• ESTÚDIO 81 junto à Sinagoga Оцінка за відгуками: 10

“Розташування просто чудове - в самому центрі старого міста, але на затишній вулиці. Наташа, хазяйка, була сама люб'язність - дозволила раніше заїхати, бо ми приїхали тільки на одну ніч і поспішали відвідати фортецю-монастир тамплієрів. В номері було все, що потрібно, і дуже високої якості: кава, чай, цукор, посуд чудовий, все, що потрібно у ванній кімнаті. Недалеко від квартири є чудовий супер маркет, багато кафе і ресторанів. Саме місто Томар теж дуже сподобалось. Наташа дозволила після виселення залишити в неї речі, і ми змогли насолодитися прогулянкою по містечку. відвідали і чудові місцеві парки.“

• Tomarhousing - Garden Оцінка за відгуками: 4

“Гарна вулиця в рожевих деревах , магазин неподалік“

• Cozy Apartment With Garden Оцінка за відгуками: 10

“Дуже дякую за добру комунікацію. Нам все сподобалося зручності були на високому рівні.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Ribatejo

на основі 27 940 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com