Riviera delle Palme Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Acqua Marina Оцінка за відгуками: 7

“Чудове розташування у дивовижному арт-містечку! Виходиш і зразу набережна. Лимони за вікном красиві, гойдалка на терасі дуже затишна. Персонал допоміг розібратися, як доїхати в Савону. Сніданок приємний, але повністю італійський: крім солодкого були канапки і фрукти.“

• La Casa di Milla Оцінка за відгуками: 10

“Розташування відмінне, центр міста, пішохідна зона, до моря 3 хвилини, все необхідне поруч. Господиня привітна. Поруч смачні круасани, магазин з продуктами“

• Idea Hotel Plus Savona Оцінка за відгуками: 10

“Багато місця для паркування (безкоштовно і без охорони/нагляду). Поруч гарна піцерія і супермаркет. Персонал привітний Обладнання номерів гарне, Тепло. Сніданки дуже хороші.“

• Sea Art Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Персонал привітний, всім допоможуть.“

• Hotel Villa Gloria Оцінка за відгуками: 9

“Ввічливий персонал. Готель розташований в хвилинах ходьби до моря. Поряд крамниці і кафе. Чудовий садок на території готелю. Сніданок нормальний, чудова випічка- фокачо дуже смачна.“

• Hotel Ariston & Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне обслуговування і умови проживання.недалеко до моря .дуже смачно готують!“

• Hotel Garden Оцінка за відгуками: 10

“Я приїхала вночі, персонал подбав, щоб я без проблем потрапила до своєї кімнати - прислали чіткі інструкції та залишили ключі і пляшечку води для мене. Це було дуже мило.) Прокинулась я мов у казці - пальми, гори та берег моря! Персонал чудовий, накрили сніданок, поцікавились, як я себе почуваю, чи добре відпочила. Машину я залишила на без коштовному паркінгу біля готеля. З кімнати вихід одразу на велику терасу із видом на гори та море.“

• Hotel Melograno Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, дуже близько до моря, смачний сніданок, привітний персонал, дуже чисто.“

• Hotel Ariston & Apartments Оцінка за відгуками: 8

“Гарний готель. Чудова невеличка територія. Був непоганий вид з балкона на море. До центру та моря 5 хв пішки.“

• Idea Hotel Plus Savona Оцінка за відгуками: 10

“Приємний персонал, гарні чисті номери, поруч багато магазинів та чудовий краєвид“

30 найкращих готелів в регіоні Riviera delle Palme