2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Riviera Ovest Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Canova Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekný hotel s vynikajúcim personálom. Prišiel som neskôr a pán na recepcii ma hneď oslovil menom, išiel mi osobne ukázať, kde mám parkovať. Bolo to veľmi milé. Izba bola čistá a dobre odhlučnená! Raňajky boli výborné. Personál na raňajkách sa staral o cistotu a permanentne dopĺňal chýbajúce veci. Odporúčam tento hotel.“

• Hotel Palm Beach Priemerné hodnotenie: 9

„Dobrá lokalita. Veľká izba. Super raňajky.“

• „Fajn dovolenka pre rodiny s deťmi.Deti sa tam zabavia.Plaž super veľká.Nelepsie je tam pojazdný bar ktorí zástavy priamo pri Vás a môžte si dať občerstvenie😄Ceny celkom ok😉 Môžem odporúčať...“

• Hotel My Fair Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita, blizko k moru aj k korzu“

• Hotel Danubio Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha hotela, cena za ubytovanie.“

• Hotel Altinate Priemerné hodnotenie: 9

„Boli sme s partnerom veľmi spokojní po všetkých stránkach a v budúcnosti sa určite plánujeme vrátiť.“

• „Čisté izby, moderne vybavenie, bazén na streche, milý personál“

• Hotel Amalfi Priemerné hodnotenie: 10

„Pozdravujeme pána na recepcii, bol veľmi milý a ústretový. Skvele raňajky, blízko pláže a pes bol bez poplatku. Ďakujeme“

• Ute Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Skvelá poloha blízko pláže a zároveň blízko centra - počas TOP sezóny pravdepodobne viac počuť hluk od cesty ale to je "daň za výbornú polohu". Skvelý prístup personálu. Výborné raňajky. Deti najviac ocenili skvelý bazén. Super,super,super. Plusom bolo aj bezplatné parkovanie v areáli a lehátka so slnečníkom (na pláži) v cene pobytu.“

• Hotel Trovatore Priemerné hodnotenie: 10

„Z pohľadu starší hotel ale vybavenie izby nové, prístup majiteľov excelentný, po chybe bookingu nám bezplatné vymenili izbu s výhľadom na promenádu za izbu s výhľadom na more, lobby bar super, rýchly snack spravia aj o polnoci, vždy usmiati a ústretoví personal. Jednoduchšie raňajky ale zo slaného a sladkého si vyberie každý, parkovanie mierne komplikované ale kľúče od auta odovzdáte na recepcii a v prípade odjazdu iných áut vaše auto preparkuju v rámci areálu hotela zadarmo. Veľkým plusom sú zlavové kartičky do okolitých reštaurácii kde sa dá veľmi dobre a chutne najesť, od 10-15% na vybranú reštauráciu. Nieje problém sa dorozumieť vo viacerých jazykoch, radi odporučia kam ísť a pomôžu s každým problémom. Ďakujeme celému personálu za príjemné stravenú dovolenku, radi sa vrátime.“