Riviera Ovest Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Palm Beach Оцінка за відгуками: 10

“Дуже ввічливий персонал. чисто та охайно. Завжди йдуть на зустріч. Позитивні люди. Дякуємо! Personale molto gentile pulito e ordinato. Vanno sempre a una riunione. Persone positive. Grazie!“

• Hotel Lido Оцінка за відгуками: 10

“Привітний персонал. На будь-які наші побажання/прохання намагались допомогти. Кожен день прибирання і заміна постелі. Близько до моря.“

• Vela Blu Camping Village Оцінка за відгуками: 10

“Кемпінг невеликий але дуже затишний. Багато зелених насаджень, все чисто. Обслуговуючий персонал дуже уважний, веселі аніматори.“

• Hotel Touring Оцінка за відгуками: 10

“Наявність велосипедів.“

• Europa Camping Village Оцінка за відгуками: 10

“Розташування. Зручно знайти. Просто реєстрація. Є варіант для дома на колесах. Кемпінг. Стаціонарні дома. Апартаменти. Ресторан. Супермаркет.“

• Campeggio Don Bosco Оцінка за відгуками: 10

“В цьому році, відпочивали в другий раз. Перший раз літом, другий - зимою. Дуже хвилювались, що буде холодно в будиночку, але кондиціонера було достатньо. Незважаючи на те що було на вулиці сиро, постійно шов дощ, в будинку було тепло, комфортно.“

• Ca' Pasquali Village Оцінка за відгуками: 10

“Дуже класний кемп. Зручні домічки з 2 окремими спальнями, є все даже посудомийна машина. Віранда з меблями. Басейн з джакузі в 3 поверхи . Класнюче місто. Таких кемпіви ще не зустрічала.“

• Hotel Nuovo Cason Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали родиною з двома дітьми. Хочемо подякувати дуже привітному персоналу! Чистота в номері, прибирають кожного дня. Приватний безкоштовний паркінг, затишно. До пляжу 10 хвилин пішки через мальовниче містечко. Я б залюбки повернувся. Раджу всім.“

• Park Hotel Cellini Оцінка за відгуками: 10

“все сподобалось, дуже гарний готель. Дівчата з Ресепшен розмовляють німецькою, це дуже виручило, бо англ забула. Смачна їжа і затишна вечеря ресторанного рівня.“

• Hotel Villa Dina Оцінка за відгуками: 10

“Так“