Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Prancūzija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Prancūzija: atsiliepimai apie viešbučius
Žydrasis krantas Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namus

Naujausi atsiliepimai

• Residence Share Inn Įvertinimo balas: 10

„Viešbutis centrinėje Massena gatvėje, kur pilna kavinių, parduotuvių. Labai patiko ypatingai graži virtuvė/valgomasis. Galima naudotis kavos aparatu, nemokama kava/kakava, užrakinamu šaldytuvo stalčiumi, indais, katilais, greitai kažką pasigaminti, pvz. dešrelių, kiaušinienės. Staliukai padengti vienkartinėmis staltiesėmis, visur švaru, tvarkinga. Arti Anglais promenada, paplūdimys, senamiestis, tramvajus. Lenga atvykti iš oro uosto 2 tramvajumi, išlipant Jean Medecin stotelėje. Kambarys švarus, lovos didelės, patogios, veikia kondicionierius. Viešbutis pranoko mano lūkesčius.“

• „mes nespėjome į savo traukinį, kuris išvyksta iš Liono, ir į Nica, atvykome tik 1.00 val, ir sumokėję už kambarį gavome iki ryto pravaikščioti mieste, nors asmuo, pakėlęs mums telefona, žinojo mūsų situacija. Aš galvojau, kad jai/jam toli atvažiuoti ar nesinori keltis naktį, bet pasirodo, kad reikalingas tik kodas, kurį mums, ryte, pasakė telefonu“

• „Svara, šeimininkų elgesys, labai geri pusryčiai lauko terasoje“

• Residence Share Inn Įvertinimo balas: 10

„Viešbutis įsikūręs geroje vietoje. Viskas patogiai apeinama. Į tolimesnius miestelius nuvažiuoti galima autobusais arba traukiniu. Pats viešbutis gražus ir švarus. Vienintelis minusas kuris laikinas statybos už lango ir anksti pradedantys dirbti statybininkai :))) visa kita kuo puikiausiai . Rekomenduoju.“

• Maison Carles BnB Įvertinimo balas: 10

„Unikalu, erdvu, švaru.“

• Residence Club Inn Įvertinimo balas: 9

„vieta nuostabi, lova patogi, kondicionieriai palaiko komfortišką temperatūrą, viešbutyje yra patogi ir funkcionali virtuvė, kavos aparatas :)“

• Hypercentre Nice Jean Medecin Įvertinimo balas: 9

„Jaukūs apartementai, netoli traukinių stoties, prie centro. Radome visko ko reikėjo, mus pasitiko ir šeimininkai bendravo labai maloniai“

30 geriausi nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namai regione Žydrasis krantas

remiantis 36 522 nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namų atsiliepimais Booking.com svetainėje

Svečių pasirinkimas