2. Comentarii despre hoteluri în Germania
  3. Comentarii despre hoteluri în Germania
Romantic Road Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Restaurant Alatsee Scor din comentarii: 7

„Locație super, mic dejun delicios”

• Hotel Boarding House Hohenwart Scor din comentarii: 3

„amplasarea”

• GHOTEL hotel & living Würzburg Scor din comentarii: 8

„Locatia”

• Hotel Römerstadt Scor din comentarii: 9

„Bun-gut!”

• Vienna House Easy by Wyndham Landsberg Scor din comentarii: 10

„A fost totul ok ,micul dejun foarte bogat , sala de mese Putin aglomerată , am fost nevoie sa stau la masa cu alti turisti dar personalul sau ocupat rapid de servire( debarasare) si totul a fost ok. 👍 Personalul de la receptie foarte amabil chiar daca am sosit la Hotel la ora 3 dimineata & am eliberat camera la ora 11 A.m...am fost in tranzit in Hotel si a fost forte bine ,am gasit ce am cautat.”

• Meiser Design Hotel Scor din comentarii: 10

„Condiții foarte bune, micul dejun diversificat, curățenie. Totul la superlativ.”

• Maison Viktoria Augsburg Scor din comentarii: 9

„Locația la 2-3 minute de mers pe jos de la de gară și autogară. Cameră liniștită, fără gălăgie. Recepția nu este cu personal non-stop, dar nu este nevoie, și se explică totul la check-in. Apoi se poate intra oricând și noaptea prin curtea cu parcare din spate. Se poate merge pe jos într-o plimbare până în centrul vechi al orașului. Mic dejun foarte bun, cu bucătăreasă și posibilitatea de a alege și pentru copii sau vegetarieni. Raport calitate - preț bun. Recomand.”

• Luitpoldpark-Hotel Scor din comentarii: 1

„Locația a fost ok.”

• TOP Hotel Goldenes Fass Scor din comentarii: 7

„Orașul cetate este extraordinar. Hotelul este în afara ,,old city", dar ajungi în 10 minute. Camere foarte mari, curățenia exemplară. Micul dejun bun dar nu extraordinar. Parcarea contracost la câteva zeci de metri.”

• Hotel & Boarding House Schlosserwirt Scor din comentarii: 10

„Foarte curat , totul nou Mic dejun excelent”