2. Bulharsko - hodnotenia hotelov
  3. Ruse Province - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Ruse Province Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Paradise Park Priemerné hodnotenie: 4

„Umiestnenie hotela je v peknom prostredí obklopené stromami. V tomto konkrétnom prípade sme sa zdržali len na jednu noc, a keďže sme odchádzali v skorých ranných hodinách, tak sme si raňajky nedali. Ale týždeň pred tým, sme sa tu tiež ubytovali, na tri noci, a raňajky boli chutné, personál ochotní a z jedál, či na obed alebo na večeru, bolo z čoho vyberať.“

• YALTA guesthouse Priemerné hodnotenie: 7

„ubytovanie bolo v pomere cena a výkon optimálne, vnútro ubytovania bolo v poriadku, izba bola čistá, k dispozícii kuchynka, pán nás čakal pri príchode a všetko nám ukázal,“

• YALTA guesthouse Priemerné hodnotenie: 9

„Mali sme tam iba zastávku na jednu noc, ale boli sme veľmi spokojný. Prijemná recepčná . Všetko fajn.“

• YALTA guesthouse Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovaní sme boli na jednu noc. Všetko bolo čisté, upratané, nachystané uteráky. Veľký pes nebol prekážkou pre ubytovateľa. Majiteľ bol priateľský a ochotný. Ubytovňa je vo vnútri zrenovovaná, nový nábytok, všetko čisté. Poloha je výborná, hneď cez cestu sú potraviny, peši kúsok je park s výbehom pre psov, krásne centrum mesta. Pre nenáročného cestovateľa je to dobrá voľba.“

5 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Ruse Province

podľa 1 567 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com