2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Grčija - komentarji o hotelih
Samos Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Mirna ribiška vas, lokacija apartmaja je blizu plaže, v kraju je tudi trgovina, ki je dobro založena, osebje apartmaja je zelo prijazno. Imela sva krasen dopust.”

• Pallos studio Ocena: 10

“Odličen gostitelj. Prijazen, ustrežljiv, vljuden, korekten. Odlična lokacija. Zadnja hiška v mirni vasi tik ob morju. Zraven je gostilna z odlično hrano in zmernimi cenami. Zelo čisto in urejeno. Všeč mi je bila tudi velika terasa s pogledom na morje.”

• Kate Apartments Ocena: 10

“Izredno prijazen gostitelj. Super lokacija v neposredni bližni morja. Prostoren apartma z balkonom orientiranim (sicer nekoliko ozkim) na morje. Bližina restavracij in vsega kar potrebuješ. Gostitelj nam je postregel tudi s pecivom. Res prijazni, čisto... Priporočam”

• “Mirno in čisto okolje, bazen, parkirišče za avto. Zajtrk ni bil slab, olive/paradižnik/feta je super kombinacija, pa tudi med nam je bil všeč. Kava je pač kava, iz avtomata. Imeli smo najlepši balkon s prečudovito bugenvilejo, ki je imel senco v popoldanskem času. Kljub temu nismo pogrešali klimatske naprave. Apartma ima velik hladilnik. Bili smo v treh, zakonska postelja je super.”

• Studio Nikos Ocena: 10

“Zelo urejen in čist apartma in lepo opremljen. Za moje mnenje je ta nastanitev na najboljši točki na Samosu. Priporočamo.”