Sardinia North Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Stella Marina Оцінка за відгуками: 10

“Перша лінія від моря. Вид на порт. Оскільки відпочивали у квітні, було не шумно, так як ще не сезон.“

• Hotel Pozzo Sacro Оцінка за відгуками: 7

“Басейн доступний Також сніданок дуже різноманітний“

• AMASEA Resort Оцінка за відгуками: 10

“Вийшовши з кімнати 2-3 хвилини і Море) з піщаним дном і з чистим пляжем) На сніданок хотілося бігти) бо там нас чекали привітний усміхнений персонал) Красивий номер з комфортним ліжком)“

• Villa Alice Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Чудова вілла, в котрій є все що необхідно для комфортного відпочинку. Ну дуже гарний сад в котрому є можливість зробити барбекю.“

• San Francesco Heritage Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Чудове розташування, приємний персонал. Трохи все застаріле, але чисто“

• Hotel dP Olbia - Sardinia Оцінка за відгуками: 9

“Гарний, чистий готель у світлих тонах. Багато зелені. Привітний і дружелюбний колектив. Було тихо в готелі і комфортно. Гарні краєвиди відкривались з номера, чудовий басейн, але на жаль ще не функціонував в період нашого відпочинку.“

• Hotel El Balear Оцінка за відгуками: 10

“Зручне місцерозташування, чудовий персонал. В готелі дуже чисто, прибирали та міняли рушники кожного дня. Різноманітні, ситні сніданки“

• Hotel Cavour Оцінка за відгуками: 10

“Дуже добрий готель, мені все сподобалось!“

• Villa Ilda Оцінка за відгуками: 10

“Будинок дуже кліматичний, з чудово обладнаною кухнею. Там було все-все необхідне. Було щонайменше чотири різних столових набори посуду, що додавало клімату нашим сніданкам. Прекрасна тераса з красивими заходами сонця. Відбір ключів був дуже зрозумілий. Комунікація з хазяїном теж не складала проблем.“

30 найкращих готелів в регіоні Sardinia North