2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Satu Mare: відгуки про готелі
Satu Mare Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Vila Central Boutique Satu Mare Оцінка за відгуками: 10

“Гарний комфортабельний готель в самому центрі міста, приємний персонал - дуже ввічливий і турботливий ( дякуємо за такий прийом). Номер чистий, гарний, свіжий ремонт. Невеликий балкон в затишний двір. Ресторан - дуже гарний. Рекомендую“

• Hugo Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Все було супер , сучасний готель, смачні сніданки, зручне ліжко , прекрасне розташування💗💗💗“

• Vila Camino Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, комфортно, привітний адміністратор“

• Westmotelrestaurant Оцінка за відгуками: 8

“По-домашньому ситний і смачний сніданок. Незважаючи, що ми приїхали після опівночі - в очах та промові персоналу тільки дружність і привітність.“

• Hotel Aurora Оцінка за відгуками: 10

“Зручне, широке ліжко з білосніжною постіллю“

• Hotel Dana Оцінка за відгуками: 9

“Все добре“

• California apartamente Оцінка за відгуками: 5

“Дозволили бути с собачкою.Привітний персонал,особливо сподобались панянки в барі.З розумінням віднеслися до існування мовного бар'єру . Спілкувалися РУМУНСЬКА/УКРАЇНСЬКА через перекладач гугла“

• Marida Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Сучасний ремонт, чистий, просторий і з великою парковкою на території готелю. Гарний ресторан зі смачними стравами“

• Unirii Rezidence Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарні апартаменти.Все нове!Все чисте!Є все необхідне,весь посуд, рушники, мило, навіть кава на вибір та чай,а також закритий двір для авто.Кращих апартаментів ми ще не орендували!Дуже приємна господиня!Рекомендую!“

• Hotel President Оцінка за відгуками: 8

“Хороший сніданок на замовлення. Було опалення, як завжди у Румунії. Є місце для паркування. Поруч великий супермаркет.“

15 найкращих готелів в регіоні Satu Mare