2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Шлезвіг-Гольштейн: відгуки про готелі
Шлезвіг-Гольштейн Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Stadt Reinfeld Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, комфортно, відмінний безкоштовний Wi-Fi, смачні сніданки, поряд магазин.“

• Hotel Strandschlösschen Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий затишний готель. Білосніжна постільна білизна. Все необхідне є у номері. Тепло (опалення регулюється). Вранці насолоджувались сніданком на терасі з чудовим краєвидом. Сніданок дуже смачний. Зернова кава в кафомашині. Червона рибка та гарний вибір м'ясної та сирої нарізки (дійсно смачної та якісної). Дякую!!! Бажаю готелю процвітання!“

• Maritim Hotel Bellevue Kiel Оцінка за відгуками: 8

“Дуже сподобалась опція басейну, ми поплавали і взагалі не було людей. В цілому номер зручний, хоча матрас був не дуже вдало підібраний і у номері зі спільним ліжком ліжко таки було роздільне.“

• Motel One Lübeck Оцінка за відгуками: 10

“Готель чудовий, чистий, дуже стильний.“

• Good Morning + Bad Oldesloe Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, комфортно, привітний персонал, не дорого“

• Hotel Drei Kronen Elmshorn Оцінка за відгуками: 9

“Готель знаходиться від Банхофу приблизно 15 хвилин ходи, в затишному місці! Персонал гостинний, ввічливий і майже нікого не чутно, ніхто тебе не турбує! Гарна , приємна, спокійна атмосфера ! Єдине чого мені не вистачило в номері це чашки та електрочайнику! Але такі умови готелю, бо там готуюють сніданки! Але все одно, я п'ю забагато чаю і в номері не було ні бутилки з водою, ні чашки! А так все чудово, рекомендую для тих, хто хоче тиші та спокою після складної дороги, тим більш що до Гамбургу з цього містечка їхати 30 хв, що дуже зручно для пригод! На рецепшині чоловік дуже позитивний, добрий та ввічливий Дякую за гостинність! Гарного процвітання вашому готелю! Якщо наступного разу мені прийдеться їхати до вас ,то я обов'язково буду бронювати тільки в цьому готелі! Сподіваюсь там вже буде вода і можна буде замовляти чай в номер, якщо не буде електрочайників))😉💙💛❤️“

• Hotel am Fjord Оцінка за відгуками: 7

“У самому Центрі“

• the niu Rig Оцінка за відгуками: 8

“Чистота супер“

• Hotel Nordig Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось, особливо ціна!“

• Hotel Grüner Kranz Оцінка за відгуками: 10

“Гарний готель в центрі міста, зовні виглядає просто, проте зайшовши в середину ви будете приємно вражені. У цьому помешканні все ідеально. Уважний господар, чистота, розташування, комфортний та затишний номер. Для вашого авто є місце на приватній парковці. Хоча готель знаходиться на оживленій вулиці, звукоізоляція було хороша. Неймовірно чуйні власники, готові допомогти в будь-якому питанні. Місце, куди хочеться повернутися!“

30 найкращих готелів в регіоні Шлезвіг-Гольштейн