2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Sibenik-Knin County: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Sibenik-Knin County Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Dalmati house Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гостина господарка Рада,зустріла,все розповіла,де що знаходиться,як чим користуватися.зустріла,кавою,напоями з дороги.чисті просторі номери,ванна кімната,електо плита для приготування їжі,великий вибір якісного кухонного приладдя,є єлектро чайник,мікрохвильова,навіть бутербродниця.кондіціонер,пральна машинка,балкон с видом на море.всн дуже зручно для відпочинку.багато різноманітних ,екзотичних квітів,також лимон,мандарин,дуже зелене і красиве подвір'я з місцем для приготування м'яса..Зранку хозяйка нас приємно вразила сніданком.було дуже смачно і приємно.до моря5-7хвилин,до магазина так само Море дуже чисте ,ми налоаили багато риби,на звичайну удочку,сину було чим зайнятися цілий тиждень“

• Rooms Ive Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось , хазяєва доброзичливі ,все дуже чисто і гарно .Порадувало наявність кондиціонера .Рекомендуємо .“

• Banin Оцінка за відгуками: 8

“Зупинялись з родиною проїздом на 1 ніч. У апартаментах є все необхідне, на кухні навіть олія оливкова була та натуральна кава. На терасі стільці, столик, затишно.“

• Apartment Luna Tribunj Оцінка за відгуками: 9

“Дивовижний вигляд з вікна, великий балкон зі столом та лежаками“

• Barone 4 You Оцінка за відгуками: 10

“Ми були приємно здивовані креативними підходами власниці до оздоблення помешкання: маленькі дрібнички інтер'єру, художні засоби, все дозволяє себе почуватися дуже затишно, майже як вдома. Все підготовано для гостей з любов'ю. Це дуже приємно. Окремо треба сказати про спортивно-ігрову кімнату для дітей та затишний маленький сад, де ми влаштовували вечері.“

• Gabi Rooms & Studio Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Чудові власники, які підтримають дуже класну атмосферу в апартаментах“

• B&B Villa Sofija Оцінка за відгуками: 4

“Недалеко до моря“

• Restaurant & rooms Visovac - best value Оцінка за відгуками: 10

“Хороше розташування біля парку КРК, хороша ціна , привітний персонал, і сніданок входить в ціну)“

• Apartments Lora Оцінка за відгуками: 10

“Сучасні апартаменти,е все для гарного відпочинку,до пляжу 250 метрів.Поруч маленька крамниця.Паркінг біля будинку.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Sibenik-Knin County

на основі 29 682 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com