2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Sibiu County: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Sibiu County Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• 6Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Великий номер, велике ліжко, гарний інтер‘єр.“

• Guesthouse Casa Baciu Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все:місце розташування, сам номер і чистота в ньому, смачний сніданок. Окремо хочу відзначити власницю Кристину - неймовірно приємна жінка.“

• Central Retro Apartment Оцінка за відгуками: 7

“В апартаментах є кухня з усім необхідним, в спальні зручне ліжко, на ніч дуже добре прогрівається приміщення і в спальні дуже тепло. Саме місцерозташування в самому центрі, до центральної площі 2 хвилини ідти. Також поруч є ринок та магазини“

• Casa Conti Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце розташування,зручне ліжко. Чисто,є холодильник.“

• Vila Mărioara Оцінка за відгуками: 10

“Віллу було обрано на 1 ніч- подорожуємо по Румунії з друзями та 2-ма маленькими дітьми. Власники звʼязались дуже швидко після бронювання 2-х номерів, хоча вже був глибокий вечір. Вілла виявилась дуже великою і ошатною, дуже чисто, без зайвих запахів, тепло, у ванній кімнаті індивідуальний шампунь, кондиціонер, лосьйон для тіла, індивідуальні тапочки. Начебто дрібниці, але приємні, холодильник, кава чай)). Вілла зручно розташована. А ще порадувала тераса і вигляд на красиву вулицю. В номері була інформація щодо wi-fi, таксі, де поснідати. Дякуємо за пораду від власника щодо сніданку- чудове місце поряд- 4 хв ходи. Власник був дуже доброзичливим, розмовляє англійською!“

• Vila Bohemia Оцінка за відгуками: 10

“Гарна кімната, чисто радіатор працював, у кімнаті було тепло. Безкоштовна кавоварка: кава, чай. Добра локація, центр міста. А ще ми приїхали раніше, і нам дозволили оселитися раніше та підготували кімнату. Приємний персонал. Дякую! Обов'язково раджу!“

• Pensiunea Daniel Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування . Приватна парковка“

• Kristian Haus Sibiu Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все, а особливо гостинність і увага до потреб гостей, наявність власної закритою парковки, абсолютна чистота, охайність помешкання, супер сервіс за дуже невеликі кошти“

• Casa Micu Оцінка за відгуками: 10

“Все чисто,охайно,дуже тепло,є кухня,чай,кава. На вулиці у дворі є місце для паління. Все сподобалось“

• Pension Korona Оцінка за відгуками: 9

“Є в наявності парковка“