2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Sibiu County: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Sibiu County Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Casa Micu Оцінка за відгуками: 10

“Все чисто,охайно,дуже тепло,є кухня,чай,кава. На вулиці у дворі є місце для паління. Все сподобалось“

• Pensiunea Daniel Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування . Приватна парковка“

• Casa Bonita Saliste Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все, окрім дороги, що веде до помешкання. Фен, кавоварка, кава, чай. Гостинність господарів неперевершена. Вони любязно дочекалися нас, незважаючи на наше запізнення.“

• Vila Bohemia Оцінка за відгуками: 10

“Гарна кімната, чисто радіатор працював, у кімнаті було тепло. Безкоштовна кавоварка: кава, чай. Добра локація, центр міста. А ще ми приїхали раніше, і нам дозволили оселитися раніше та підготували кімнату. Приємний персонал. Дякую! Обов'язково раджу!“

• Christian Haus Sibiu Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все, а особливо гостинність і увага до потреб гостей, наявність власної закритою парковки, абсолютна чистота, охайність помешкання, супер сервіс за дуже невеликі кошти“

• Casa Popa Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний і гостиний персонал. Пригостили кавою. Все розповіли, показали навіть в піздний період часу. Чисто, приємно.“

• Pension Korona Оцінка за відгуками: 9

“Є в наявності парковка“

• Casa Rania Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалося розташування гостьового будиночку, доступний в будь-який час теплий басейн, автостоянка безпосередньо у дворі. Casa Rania знаходиться неподалік від центру міста Сібіу, легко піти помилуватися гарними будинками, дахами зі слуховими вікнами, як очі з середньовіччя. Привітний персонал, готовий прийти на допомогу, незважаючи на незнання англійської. Можна було в день виїзду, здавши апартаменти, піти погуляти, залишивши машину у дворі до вечора.“

• 1790 Margarethengasse Guesthouse Оцінка за відгуками: 9

“Хороше розташування, є кухня спільного користування з кавою і всім необхідним для приготування їжі. Ліжко зручне і просторий номер“

• Guesthouse Casa Baciu Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все:місце розташування, сам номер і чистота в ньому, смачний сніданок. Окремо хочу відзначити власницю Кристину - неймовірно приємна жінка.“