2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Румунія: відгуки про готелі
Sinaia-Azuga-Busteni Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Alexandrion Experience Оцінка за відгуками: 10

“Теплий прийом з келихом вина! Персонал 10+++ Номер не великий, стильний,зручний.Бездоганно чисто, зручна постіль, кавоварка, халат. Велике вікно з хорошою ізоляцією, в Сіная чомусь в ночі дуже гавкають собаки 😀😀 Смачний, різноманітний сніданок“

• Vila Camelia Оцінка за відгуками: 10

“Чудова вілла,яка побудована ще у 18 столітті, відчуваєш дух минулих епох, але із сучасними зручностями. Великий просторий номер. Привітний персонал. Смачний і різноманітний сніданок. Зручне місце розташування“

• Hotel Bastion Оцінка за відгуками: 8

“Привітний персонал , добре расташування поблизу замка Пелеш та вид з вікна на ліс, чудовий завтрак, чисто в номерах.“

• Hotel Sinaia Оцінка за відгуками: 7

“Готель знаходиться в самому центрі. Номер зручний, є чайник, холодильник, гарний вид з вікна. Ванна лущиться, лійка душу тече у всі боки, але це дрібниці. Смачні і ситні сніданки, ходили також на вечері в ресторан. Смачно, гарно, привітні офіціанти.“

• Pensiunea Confort Оцінка за відгуками: 3

“Розташування“

• Moon Resort Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось, чисто, привітний персонал, супер розташування! Не прцював вай-фай на телефоні але це взагалі не завадило гарно відпочити.“

• Hotel Caraiman Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось, гарний номер, привітний персонал, смачна їжа у ресторані“

• Cristal Sinaia Оцінка за відгуками: 8

“Чистий номер, білизна.“

• Pensiunea Fara Nume Оцінка за відгуками: 9

“Велика подяка Тео и персоналу за гостинність і увагу до клієнта. Я приїхала дуже !!! рано, о 9 ранку. Мені не тільки дозволили залишити речі але й запропонували чай, каву і я змогла приготувати сніданок на кухні. Бронювала за найнижчою вартістю, тому и не чекала вау супер. Тео запропонував номер на вибір, це був номер 11 на 3 поверсі, з боковим видом на гори. Будівля давно побудована тому тут є всі мінуси старого житла: погана звукоізоляція, там щось відвалилося чи зносилось, так потрібен ремонт але і ціна буде значно дорожче. В моє перебування гості були тихі, а все інше мене не бентежило. Плюси: ціна, чиста постіль, дуже тепло, на кухні все необхідне для приготування, є чай, кава, олія, спеції, фольга і т. д ( це рідко буває на кухні спільного користування)“

• Castle Residence apt. Eminescu Оцінка за відгуками: 10

“Є абсолютно все що потрібно для проживання,з собою окрім продуктів нічого брати не треба,все продумано до дрібниць“

30 найкращих готелів в регіоні Sinaia-Azuga-Busteni