2. Дания отзиви за хотели
  3. Дания отзиви за хотели
Zealand Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Best Western Plus Park Globetrotter Copenhagen Airport Оценка от отзивите: 8

„Приятен хотел, чисто и на много удобно и комуникативно място.“

• Wakeup Copenhagen - Borgergade Оценка от отзивите: 10

„Отлична локация! Отзивчив персонал. Прилична закуска“

• Comfort Hotel Vesterbro Оценка от отзивите: 9

„Гостоприемен хотел. Вежлив персонал. Хубава и разнообразна закуска. Отлично разположение - близо до метро, влак.“

• Troldegaarden Guesthouse Оценка от отзивите: 10

„Super 👍“

• Cabinn Copenhagen Оценка от отзивите: 5

„Хареса ми, че има красива стая за отдих. Също ми хареса, че можем сами да се настаним. И имаше автобусна спирка точно до хотела. Персоналът беше усмихнат и приветлив.“

• Scandic CPH Strandpark Оценка от отзивите: 8

„Хотела е уютен с много добра изолация.“

• Good Morning City Copenhagen Star Оценка от отзивите: 8

„Добро месторазположение на хотела, много добра закуска за градски хотел, учтив персонал.“

• Urban House Copenhagen by MEININGER Оценка от отзивите: 10

„Хостелът беше много приятен, стаите бяха чисти и мястото беше близо до местата, които посещавахме.“

• Zleep Hotel Copenhagen Airport Оценка от отзивите: 3

„Почти нищо не ни хареса.“

• Cabinn Scandinavia Оценка от отзивите: 10

„От летището до хотела се стига бързо и лесно, като метростанцията е на около 5 мин. пешеходно разстояние. Местоположението е удобно и от гледна точка на достъп до основни забележителности в Копенхаген - пеша, чрез градски транспорт или на колела, които гостите на хотела могат да наемат. Стаите са много малки, както е описано, но сравнително удобни и пространството е добре оползотворено. Закуската беше вкусна. Персоналът е много мил и отзивчив.“