3. Comentarii despre case de vacanță în Skiathos
Skiathos Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Skiathos Maria Apartments Scor din comentarii: 10

„Tot”

• Alexia Studios Scor din comentarii: 9

„O proprietate frumos amenajată , amplasată într-o zonă liniștită, magazin și taverne situate în apropiere. 👍”

• Atlas Suites Scor din comentarii: 8

„Locatia si accesibilitatea in zonele de interes”

• „Totul la superlativ! Camera a fost impecabila, f spatioasa, o minunata vedere la mare, curatenie, mic dejun bogat.”

• Chora Suites, Premium Key Collection Scor din comentarii: 10

„Locația este excelentă, in centru, foarte aproape de port. Paturile sunt foarte confortabile”

• Mandaniki Apartments Scor din comentarii: 10

„Locatia superba, cu o priveliste spectaculoasa de pe balcon. Camerele spatioase, foarte curate, confortabile, iar doamna de la pensiune foarte amabila, ne-a oferita um bax de apa plata in camera care a fost foarte binevenit, de asemeni cafea si prajituri dimineata. Este un loc deosebit de linistit unde ne-au incantat atat marea , cat si livada de maslini si padurea de pini din spatele casei. As reveni oricand cu drag”

• Golden Evelyn Scor din comentarii: 10

„Camera spațioasă, două băi, un apartament ideal pentru 4 persoane. Gazda a fost foarte amabilă, ne-a ajutat cu sfaturi despre restaurantele din zonă, plaje, cât și locuri de văzut. Am avut parte de o primire frumoasă cu desert grecesc. Ne-am simțit ca acasă și sperăm să ne reîntoarcem.”

• GoldenHill Studios&apartments Scor din comentarii: 10

„Vaso este o gazdă extraordinară. Am avut o cameră foarte curată și frumoasă la parter cu un view superb. Amplasarea este de vis, piscina mare, iar apa perfectă. Recomand această locație, noi vom reveni.”

• Maria Studios Scor din comentarii: 10

„Curățenie, amabilitatea personalului, amplasamentul,totul.”

• Pine tree house Scor din comentarii: 10

„Totul a fost excelent!”