2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Skopelos - hodnotenia hotelov
Skopelos Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Oasis 2 Priemerné hodnotenie: 9

„Dobrá lokalita s priateľskými domácimi. Pekný výhľad na more.“

• ANTHEMIS Priemerné hodnotenie: 10

„Skvela lokalita, priatelske ubytovanie, skvela dostupnost k stravovaniu, doprave, k moru, obchody vylety a podobne. Velmi prijemny pristup od poskytovatelov ubytovania, ziadne zbytocne komplikacie, velka ustretovost a spolupraca. Obaja sme boli nadstandartne spokojni s celym ubytovanim“

• Anastasia Studios & Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Výhľad na more, čistota, milý majitelia“

• Nepheles Priemerné hodnotenie: 10

„All“

• Limnonari Beach Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo v nádhernom prostredí plnom ovocných stromov s výhľadom na more. More bolo pár krokov od apartmánov. V blízkosti bola reštaurácia s výborným jedlom. Pani domáca - Alexandra je veľmi milá, poradila nám vo všetkom ,čo sme sa pýtali. Apartmány priebežne upratovala , často menila uteráky. K dispozícii bola letná kuchynka s krásnou terasou, kde sme mohli posedieť. Pre nás to bolo krásne kľudné miesto v typickom gréckom štýle. Splnilo všetky naše očakávania a verím, že sa nám sem ešte podarí vrátiť.“

• Skalopati Studios & Villa Priemerné hodnotenie: 10

„Krásna poloha - nad zálivom uprostred olivového hája obklopeného borovicovým lesom, tiché prostredie, pekná terasa“

• Maria Studios Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo velmi ciste,obklopene zelenou.Maria so svojim muzom upratovali apartman kazdy den.Uteraky a postelna bielizen vymenena kazdy den.👍Postele boli velmi pohodlne, super balkonik kde sa dalo posediet Ubytovanie bolo v blizkosti uplne vsetkeho na peso, super market Alexandro,, uzasna pekaren, skvele taverny s vynikajucim jedlom - Nikos za velmi prijatelne ceny, pristav s pozicovnami skutrov, aut, stvorkoliek, lodi. Vsetci velmi ochotni. Plaz kusok s cistou vodou a plaz Hovolo najkrajsia trochu dalej s horsim pristupom ale da sa to zvladnut a stoji to za to. Urcite odporucame pre kludnu dovolenku .Katarina s rodinou“

• Aperitton Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„Hotel super, sluzby super lokalita blizko centra a pristavu.“

• Aeolos Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super,nemám žiadne negatívne skúsenisti“

• Mamma Mia Priemerné hodnotenie: 9

„Síce staršie zariadenie apartmánu, ale vynahradila to veľká terasa s krásnym výhľadom na more a mesto. Domáci boli príjemný, posteľ dobrá, pevná. Polohou kúsok od centra, nebolo počuť večerný život. Odporúčam...“

10 Najlepších hotelov v regióne Skopelos