2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Skopelos - hodnotenia hotelov
Skopelos Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Anastasia Studios & Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Výhľad na more, čistota, milý majitelia“

• Aperitton Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„Hotel super, sluzby super lokalita blizko centra a pristavu.“

• Maria Studios Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo velmi ciste,obklopene zelenou.Maria so svojim muzom upratovali apartman kazdy den.Uteraky a postelna bielizen vymenena kazdy den.👍Postele boli velmi pohodlne, super balkonik kde sa dalo posediet Ubytovanie bolo v blizkosti uplne vsetkeho na peso, super market Alexandro,, uzasna pekaren, skvele taverny s vynikajucim jedlom - Nikos za velmi prijatelne ceny, pristav s pozicovnami skutrov, aut, stvorkoliek, lodi. Vsetci velmi ochotni. Plaz kusok s cistou vodou a plaz Hovolo najkrajsia trochu dalej s horsim pristupom ale da sa to zvladnut a stoji to za to. Urcite odporucame pre kludnu dovolenku .Katarina s rodinou“

• Mamma Mia Priemerné hodnotenie: 9

„Síce staršie zariadenie apartmánu, ale vynahradila to veľká terasa s krásnym výhľadom na more a mesto. Domáci boli príjemný, posteľ dobrá, pevná. Polohou kúsok od centra, nebolo počuť večerný život. Odporúčam...“

• ANTHEMIS Priemerné hodnotenie: 10

„Skvela lokalita, priatelske ubytovanie, skvela dostupnost k stravovaniu, doprave, k moru, obchody vylety a podobne. Velmi prijemny pristup od poskytovatelov ubytovania, ziadne zbytocne komplikacie, velka ustretovost a spolupraca. Obaja sme boli nadstandartne spokojni s celym ubytovanim“

• Nepheles Priemerné hodnotenie: 10

„All“

• Aeolos Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super,nemám žiadne negatívne skúsenisti“

• Adrina Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Adrina Beach Hotel je skutočne výnimočným ubytovaním s výborným pomerom ceny a poskytovaných služieb. Je to taký malý raj uprostred raja, ostrova Skopelos. Na tento ostrov sa môžete vybrať so zámienkou pobehať si ho autom, alebo si iba užiť súkromnú pláž. Adrina ponúka obe tieto možnosti. Súčasťou hotela je súkromná pláž s priezračne čistou vodou, s obsluhou, nad ktorou je reštaurácia s krásnym výhľadom, pri ktorej je hneď bazén. Po celom priestore areálu nájdete mnoho miest na parkovanie. Všetci od ľudí na recepcii cez čašníkov až po upratovačky sú veľmi, veľmi milí a priateľskí. Ak sa niekedy vrátime na Skopelos, na 100 % zamierime rovno do tohto hotela.“

• Oasis 2 Priemerné hodnotenie: 9

„Dobrá lokalita s priateľskými domácimi. Pekný výhľad na more.“

• Limnonari Beach Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo v nádhernom prostredí plnom ovocných stromov s výhľadom na more. More bolo pár krokov od apartmánov. V blízkosti bola reštaurácia s výborným jedlom. Pani domáca - Alexandra je veľmi milá, poradila nám vo všetkom ,čo sme sa pýtali. Apartmány priebežne upratovala , často menila uteráky. K dispozícii bola letná kuchynka s krásnou terasou, kde sme mohli posedieť. Pre nás to bolo krásne kľudné miesto v typickom gréckom štýle. Splnilo všetky naše očakávania a verím, že sa nám sem ešte podarí vrátiť.“