2. Comentarii despre hoteluri în Slovacia
  3. Comentarii despre hoteluri în Banskobystrický kraj
Banskobystrický kraj Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Miraj Resort Scor din comentarii: 9

„Camera mare, curata, toate dotările. Mic dejun bun. Centrul spa foarte ok.”

• Hotel Academic Scor din comentarii: 9

„Mic dejun gustos Locație excelenta”

• Hotel Srdiečko Scor din comentarii: 10

„Este a doua oara cand stam la acest hotel si la fel de multumiti am fost. Proximitatea partiei este punctul forte a locatiei,dar si hotelul este foarte confortabil, linistit, cu un restaurant unde se gateste foarte bine, parcare proprie, camera pentru skiuri bine organizata. Camerele nu sunt mari, dar nu consider asta un inconvenient, avand in vedere ca mergi acolo pentru ski.”

• Hotel Srdiečko Scor din comentarii: 10

„Personal foarte amabil săritor sa te ajute. Iam rugat sa modifice ziua sosiri pentru ca nu am putut ajunge când aveam rezervat și sa rezolvat. Le mulțumesc. Un hotel curat cu tot ce ai nevoie mâncare bună așezat într-o zona liniștită la mijlocul pârtiei. Schiezi direct din fata hotelului. Parcare bună. Depozitul pentru schiuri foarte bine gândit încălzit pentru uscarea claparilor. Neam simți foarte bine. Recomand.”

• Hotel Srdiečko Scor din comentarii: 10

„Drumul de acces pana la hotel asfaltat/curățat de zăpadă, parcare, depozit de schiuri pentru fiecare camera, instalatie de cablu / partie lângă hotel, mic dejun / cina diversificate si bonus organizarea petrecerii de Revelion”

• Chata Tale - Dom Horskej služby Scor din comentarii: 10

„Locație deosebită ,”