2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Banskobystrický kraj: відгуки про помешкання для відпустки
Banskobystrický kraj Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Baboško Оцінка за відгуками: 10

“Стиль дуже гарний“

• Apartmán č.2 Оцінка за відгуками: 10

“Чудові, затишні апартаменти в самому центрі міста. Чисто, зручні ліжка, все підготовлено доя комфортного відпочинку. Дуже вдячні уважній, доброзичливий господині!“

• Apartman RÁZUSA centrum Оцінка за відгуками: 10

“Чиста, затишна квартира в центрі міста. Якісний ремонт і наявність всього необхідного для проживання. Рекомендую для бронювання.“

• Chata Michaela Ľubietová Оцінка за відгуками: 10

“Будинок знаходиться в дуже красивому і мальовничому місці. Відношення господаря будинку на висоті, Дуже сподобалось те, що у будинку всі зручності, і вся необхідна побутова техніка посуд, враховуючи розташування швидкісний інтернет, кому він необхідний. Дуже задоволені відпочинком“

• Strieborný dvor Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування в центрі міста але не заважає нічне життя, будівля надихає, старовинний незабутній інтерєр поєднаний з сучасними технологіями.“

• 1izbovy byt v Banskej Bystrici Оцінка за відгуками: 9

“Нам все сподобалося. В квартирі є все необхідне для проживання. Господар оперативно відгукувався на повідомлення. Поряд з будинком є магазин, недалеко автобусні зупинки, але нам не було потреби, бо ходили до центру пішки. Дякую господарям за гостинність :)“

• DIAN feelhome Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все без виключення. Дуже красиве просторе помешкання. За співвідношенням ціна/якість ідеально. Дякуємо вам!“

• Apartmán Gabi Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось вже.Було дуже чисто та зручно.“

• Dolná 4 - apartmány v priamom centre na námestí Оцінка за відгуками: 7

“Гарний район, вихід на пішу зону. В квартирі є все необхідне для проживання.“

• Dvojizbový byt blízko centra - 24h self check-in Оцінка за відгуками: 10

“Гарно і чисто“