2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
Ακτή Σορέντο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Grand Hotel Capodimonte Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πανέμορφη ξενοδοχειακή μονάδα.»

• Hotel Michelangelo Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία του ξενοδοχείου ήταν πάρα πολύ καλή, κοντά στο τρένο και κοντά στο κέντρο της πόλης. Το πρωινό ήταν πολυ καλό με αρκετές επιλογές. Το προσωπικό πολύ χαμογελαστό και ευγενικό.»

• The Secret Garden Relais Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραία ατμόσφαιρα και σε εξαιρετική τοποθεσία. Το κτίριο έχει μοναδική αρχιτεκτονική και έναν υπέροχο κήπο! Ο Gennaro ήταν πολύ εξυπηρετικός και φιλόξενος.»

• Hotel Metropole Βαθμολογία σχολίων: 6

«Το ξενοδοχείο ήταν σε ήσυχη τοποθεσία, περίπου 1,5 χλμ από το κέντρο του Σορεντο.Το προσωπικό ήταν ευγενικό και φιλικό και θέλω να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως την κοπέλα από την Κολομβία, που δούλευε στο "πρωινό " του ξενοδοχείου, που εκανε το παν να μας κατατοπίσει με τις συγκοινωνίες κι ας μην ήξερε καλά αγγλικά!! Κατά τ άλλα, τα είδη υγιεινής στο μπάνιο ήταν σκουριασμενα στο πάτωμα υπήρχαν μυρμήγκια και η μπαλκονοπορτα ήταν παλιά και δεν ειχε καθόλου ηχομόνωση το δωμάτιο. Το πρωινό ήταν πολύ καλό. Γενικά το θεωρώ υπερτιμημένο.»

• Ulisse Deluxe Hostel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ολα ηταν πολυ καλα, το δωματιο τεράστιο οπως και το μπανιο αλλα το πιο σημαντικό το προσωπικό που ηταν πολυ εξυπηρετικοί Ο Giuseppe στη ρεσεψιόν ηταν εξαιρετικός , μας βοήθησε παρα πολυ στο να μας προτείνει που ειναι καλα για φαγητο και πως να απολαύσουμε καλυτερα το ταξίδι μας. Ηταν ολες εξαιρετικές επιλογες»

• Hotel Metropole Βαθμολογία σχολίων: 3

«Η τοποθεσία είναι πολύ καλή. Το ξενοδοχείο σε σύνολο ήταν πεντακάθαρο.»

• B&B Villa della Porta, Amalfi Coast - Historical heritage Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία, η φοβερή θέα, η αρχοντιά κ η ιστορικότητα της βίλας. Το προσωπικό κάνει τα πάντα για να ανταποκριθεί στα αίτημα των επισκεπτών κ υποδέχεται πάντα με χαμόγελο! Όταν προέκυψε ένα μικρό ζήτημα με το δωμάτιο μας, ο Davide έδωσε λύση παρεχοντας μας τη σουίτα που ήταν ελεύθερη!κ πάλι ευχαριστούμε για όλα!»

• Hotel Desiree Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τοποθεσία Άνεση δωματίου Καθαριότητα Πρωινό»

• Ulisse Deluxe Hostel Βαθμολογία σχολίων: 10

«το δωμάτιο και το μπάνιο ήταν πολύ καθαρά. το Hostel παρέχει πετσέτες και σεντόνια τα οποία ήταν καθαρά. η τοποθεσία του είναι πολύ κοντά στο κέντρο και η απόσταση από το σταθμό του τραίνου είναι 15 λεπτά με τα πόδια. θα το ξανά προτιμήσω σίγουρα.»