2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
South Coast Black Sea Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Fjord B&B Scor din comentarii: 10

„Un hotel foarte frumos , camerele foarte spațioase și curate , micul dejun foarte bun . Recomand .”

• Hotel Antea Scor din comentarii: 10

„extrem de curat,pozitionat perfect,mâncare f bună”

• Wave Resort - Ultra All Inclusive Scor din comentarii: 10

„Toate prestatia a fost excelenta.”

• Solinaria Boutique Hotel Scor din comentarii: 10

„Frumos este puțin spus..elegant este un cuvânt prea mărunt..as spune spectaculos. Cu mult peste așteptări. Fotografiile nu reflecta nici pe departe frumusețea locului. Camerele sunt mari, luminoase. Atenție la detalii, curățenie...nota 10”

• Avenue Hotel Deluxe Scor din comentarii: 9

„Hotelul,camera, personalul”

• Hotel Villa List Scor din comentarii: 10

„Așa cum am descris și în ultima dată când am fost cazat hotelul este bine amplasat, intim, personal calificat”

• Perla Sun Beach Hotel - All Inclusive Scor din comentarii: 8

„Personalul este foarte amabil, mancarea foarte buna si este foarte curat in tot hotelul.”

• Royal Calisto Hotel Scor din comentarii: 9

„Cazarea”

• Santa Marina Holiday Village Scor din comentarii: 10

„Un resort format din vile cu 2 etaje, 2-4 apartamente pe nivel- multe dintre acestea au vedere la mare. Am fost impresionati de spațiile verzi cu vegetatie bine ingrijită, din abundență, arbusti onamentali, flori de toate felurile, trandafiri- toți parfumați!!- panselute, pădurea de pini, aleile impecabile- de îți era mai mare dragul să te plimbi! Curățenia și atenția la detalii în ceea ce privește spațiul exterior ne-a plăcut în mod deosebit. În camere a fost foarte utilă chicineta, la fel si spatiul cu canapea, unde ne-am putut relaxa cu prietenii. Patul confortabil și de dimensiuni mari. Minunată a fost și terasa dotată cu o măsuță și 4 scaune, cu priveliștea deosebită către tot golful. Micul dejun a fost și el peste așteptări, diversificat, pentru toate gusturile, cu fructe, cereale, iaurturi, brânzeturi, mezeluri, legume proaspete, banc de pâine și produse de patiserie, inclusiv clătite calde, dulcețuri, miere, nutella, ceai, cafea, lapte, de toate. Ne-a plăcut și restaurantul cu specific pescăresc - preparate delicioase, plating deosebit, ospătari haioși. Trebuie să precizez că am fost în extrasezon- probabil în mijlocul verii este mai aglomerat. Dar merită o escapadă chiar și pentru un weekend. Probabil că noi vom mai veni aici.”

• Hotel Residence Promenade Scor din comentarii: 9

„camera super. locatia super.”