2. Bolgarija - komentarji o hotelih
  3. Bolgarija - komentarji o hotelih
South Coast Black Sea Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Miletia Suites Ocena: 10

“Namestitev je tik nad glavno plažo, jn hkrati v centru starega dela mesta. Zaspiš in zbudiš se ob šumenju valov. Opremljeno z veliko ljubezni in okusa. Zajtrk je bil postrežen v bliznjem lokalu tik ob plazi. Vec možnosti na izbiro, odlicno pripravljeno.”

• hotel DIAMANTI Ocena: 10

“Odlično osebje, super lokacija. Še se vrnemo.”

• Aqua Hotel Ocena: 9

“zajtrk normalno za kategorijo, lokacija ugodna”

• “Motor sem lahko parkiral v sicer zelo majhno dvorišče.”

• Azzurro Sarafovo Ocena: 9

“Čeprav plaža ni bila najbolj čista (morska trava), je minuto stran od hotela in je mogoč s ključi. Apartma ima svoje parkirišče zelo blizu vhodu, ki je tudi varovano in za ograjenim delom. Iz apartmaja lahko v bazen prideš kar direktno iz terase. V apartmaju sta tudi dve televiziji, velik hladilnik in zmrzovalnik.”

• Villa Mare Blu Ocena: 8

“Super stanovanje za družino z več otroci, stanovanje je zelo prostorno. Ima zelo veliko mizo in dva wc-ja. Bazen je za otroke največji plus. (Je odprt, na strani bookinga smo imeli informacijo da je zaprt..)Steklene stene skozi katere je lep razgled, lahko jih zagrneš, če želiš zasebnost. Miren okoliš. Parking pred apartmajem . Lastnik je bil odziven.”

• Kandrovi Sozopol Ocena: 10

“Lokacija je zvečer malce hrupna. Saj je glavna gostinska ulica vmes med hotelom in morjem. Je pa do morja le nekaj korakov ... idealno zame, ki se najraje kopam v morju zjutraj in zvečer, ko ni gneče. Čez dan smo se namakali v bazenu, kjer smo bili sami ;-) Zajtrk raznovrsten, ne manjkajo jajca na tri načine in palačinke. Cel dan deluje strežba: kavice, pivo in koktaili. Vsi so prijazni in ustrežljivi.”

• Bungalow Silitur Ocena: 4

“Lokacija blizu plaže, blizu mesta. Miren kotiček za sprostitev.”

• “Usmihnat i lyubezen personal”