2. Bulgária hotelértékelések
  3. Bulgária hotelértékelések
South Coast Black Sea Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Clara Sea View Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedvesen fogadtak a szállásadók. Rend, tisztaság és igényesség jellemző a szobára. A felszereltsége kiváló. A konyhában még alapvető dolgok (pl.: cukor, só, kávé, tea is volt az edényeken kívül).”

• Studios near to Burgas Free University Értékelési pontszám: 10

„Minden rendben volt, gördülékenyen ment. Nagyon jó helyen volt a szállás, segítőkész volt a tulajdonos.”

• Family Aparthotel Vintegra Értékelési pontszám: 5

„A kilátás tetszett”

• Sunny Sands Studios Értékelési pontszám: 10

„10 perc séta a repülőtér és 5 perc a tengerpart, ennél jobb elhelyezkedésű szállás nem létezhet. Burgas is közvetlenül elérhető a 15-ös busszal. A bejelentkezés kicsit több időt vett igénybe, mint vártam, de a nyelvi különbségek ellenére is gyorsan megvolt. A szoba fantasztikusan felszerelt, nagy konyhasarok, edényekkel, mikróval, kis sütővel, mosógéppel és több hűtővel. Mindenképpen jövök még.”

• TOP CENTER , MODERN AND QUIET APARTMENT Értékelési pontszám: 10

„Kitűnő az elhelyezkedése, a központban, mégis csendes helyen. Közel van a buszpályaudvar és bolt is. A lakás tágas, kényelmes, tiszta. A háziasszony rugalmas, gyorsan válaszol. Minden nagyon tetszett.”

• Sunny Sands Studios Értékelési pontszám: 10

„Közel a reptér,bolt, étterem,a központi elhelyezkedés! Gondos házigazda. Ok”

• „Közel volt a part, ahova egy meredek lépcső vezetett le. Kilátás nagyon szép volt, minden ablakon szunyogháló, és tisztaság volt, kisbolt is közel volt”

• Geri Apartment Értékelési pontszám: 10

„Szuper volt, tiszta!”

• Апартамент Rotonda sunset Értékelési pontszám: 7

„Nagyon jó környezet szép kilátás és jó étermek a közelben!”

• Sunrise City A1, Sarafovo Értékelési pontszám: 10

„A leginkább a szállásadó körültekintése fogott meg. Üzenetben kommunikálrunk, bolgár és angol nyelven is elkuldte a tudnivalókat. Majd amikor megtudta, hogy magyar vagyok, magyar nyelven írt. Az érdeklődése, figyelmessége külön jól esett. A szállás gyönyörű, tiszta, közel a parthoz, repülőtérhez, buszmegállókhoz. Csak ajánlani tudom.”

South Coast Black Sea 30 legjobb nyaralója

48 663 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán