2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Болгарія: відгуки про готелі
South Coast Black Sea Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Burgas Beach Resort Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дякую! В номері чисто, затишно, є усе необхідне.“

• Paradise Sarafovo Beach Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, дизайн, простір“

• На море в Сарафово Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування, головним критерієм вибору була близькість до аеропорту, поруч супермаркет, море у пішому доступі. Хочу відзначити господарів, які подбали про різні важливі дрібнички, яких зазвичай немає у інших помешканнях. У помешканні була навіть кавоварка і кава.“

• Like home Оцінка за відгуками: 10

“Було все необхідне і чисто.“

• Azzurro Apartment - ideal for your seaside escape in Burgas Оцінка за відгуками: 9

“Апартаменти знаходились в дуже гарному районі , поряд с морем , маркет та бакалійні поряд ) великі , чисті апартаменти , було все необхідне для проживання ! Господарка була дуже ввічлива та допомогла нам з паркінгом поряд з будинком“

• Arena MALL Galleria View and Securities Parking2 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортно та чисто. Зручне розташування біля торгівельного центру та басейну. Панорамний вид с балкона та з вікон❤️ все чудово❤️ доречі ліжко зручне мʼяке. В мене навіть спина як зазвичай не боліла. Зручна парковка у паркінгу“

• Vqra Sarafovo Оцінка за відгуками: 9

“Зупинились на ночівлю. Для трьох людей вистачило відпочити і їхати далі. Паркінг під будівлею. Все гарно“

• Eve Santa Marina Studio - sea, pools, relax Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні власники. Приготували презент при заселенні. А на Великдень залишили біля апартаментів для нас крашанки. Це було дуже приємно! Квартира стильна, свіжий ремонт. В апартаментах є все необхідне: каструлі, сковорідки, тарілки, прибори, електрогриль. Посудомийка, пральна машина. Велика гарна тераса з гойдалкою.“

• Apartment Sarafovo Beach Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось розташування, близько до аеропорту і моря. Квартира дуже затишна, чиста, з видом на море і гори. Дуже зручне ліжко. Ви тут прекрасно відпочинете.“

• Golden Sea View New Оцінка за відгуками: 8

“Все нове або в гарному стані“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні South Coast Black Sea

на основі 48 663 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com