Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Prancūzija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Prancūzija: atsiliepimai apie viešbučius
South-East France Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namus

Naujausi atsiliepimai

• „mes nespėjome į savo traukinį, kuris išvyksta iš Liono, ir į Nica, atvykome tik 1.00 val, ir sumokėję už kambarį gavome iki ryto pravaikščioti mieste, nors asmuo, pakėlęs mums telefona, žinojo mūsų situacija. Aš galvojau, kad jai/jam toli atvažiuoti ar nesinori keltis naktį, bet pasirodo, kad reikalingas tik kodas, kurį mums, ryte, pasakė telefonu“

• Residence Share Inn Įvertinimo balas: 10

„Viešbutis įsikūręs geroje vietoje. Viskas patogiai apeinama. Į tolimesnius miestelius nuvažiuoti galima autobusais arba traukiniu. Pats viešbutis gražus ir švarus. Vienintelis minusas kuris laikinas statybos už lango ir anksti pradedantys dirbti statybininkai :))) visa kita kuo puikiausiai . Rekomenduoju.“

• La Cachette du Comte Įvertinimo balas: 10

„Viskas patiko. Lengva susiderinti atvykimo laiką.“

• „Labai ramu. Personalas ypatingai paslaugus ir draugiškas. Kambarys erdvus, švarus, kvepiantis. Didelė ir patogi lova. Šalia viešbučio yra SPA. Pusryčiai gausūs.. Į kainą įtrauktas ir minibaras. Tikrai rekomenduoju!“

• Nice Center Room Įvertinimo balas: 10

„Danylo buvo puikus paslaugus šeimininkas“

• Domaine de Rhodes B&B Įvertinimo balas: 10

„Nuostabi vieta, nuostabūs ir labai paslaugūs šeimininkai. Erdvus ir elegantiškas kambarys, patogios lovos. O pusryčiai pranoko mūsų lūkesčius.“

• Chez TATA Įvertinimo balas: 10

„Apsistojome apartamentuose pakeliui į Verdono tarpeklį.Viešnagė pranoko lūkesčius, viskas labai puiku. Kambariai labai švarūs, gražiai įrengti, patogios lovos. Kiemelis jaukus, su baseinu, kuriame gera atsigaivinti po dienos kelionės. Šeimininkė ypatingai maloni, rūpinasi kiekvienu savo svečiu atskirai. Atsisveikindama maloniai išlydėjo iki mašinos, vieta į kurią mielai sugrįžtume.“

• Hypercentre Nice Jean Medecin Įvertinimo balas: 9

„Jaukūs apartementai, netoli traukinių stoties, prie centro. Radome visko ko reikėjo, mus pasitiko ir šeimininkai bendravo labai maloniai“

• „Niekas nepatiko. Tai ne viezbutis, ne motelis. Visiška tamsi skylė. Patalyne nekeista, smirda, net dušas neveikia!!!!!“

• Mas Armelin Įvertinimo balas: 7

„Su pasitikimu, aplinka, švara, parkavimu buvo viskas gerai. Lova patogi. Gal kiek skurdoki pusryčiai. Nors mums užteko. Labai graži ir jauki pusryčių bendra erdvė.“

30 geriausi nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namai regione South-East France

remiantis 426 950 nakvynės su pusryčiais ir užmiesčio namų atsiliepimais Booking.com svetainėje

Svečių pasirinkimas