2. Egyesült Államok hotelértékelések
  3. Egyesült Államok hotelértékelések
South Florida Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Relax and Unwind in Little Havana - 2K Értékelési pontszám: 10

„A kilátás az udvar,a konyha és az épület!”

• Nyah - Adult Exclusive Értékelési pontszám: 9

„Tipikus Key West-i ház, nagyon szuper kerttel, szép környezetben, a kikötötől és a központtól pár száz méterre.”

• La Pensione Inn - Adult Exclusive Értékelési pontszám: 9

„Remek elhelyezkedés, kedves személyzet”

• „Klassz medence, közelben sok gyorsétterem, autóval jól megközelíthető”

• „Nagyon figyelmesek voltak a vendéglátóink. Ilyen típusú szálláson még ne voltunk kicsit féltünk tőle de pozitív csalódás volt. A reggeli bőséges bár zöldség (paradicsom, paprika, uborka) és felvágott hiányzott. A környezet amit teremtettek, medence, szökőkút grill nagyszerű.”

• Wicker Guesthouse Értékelési pontszám: 8

„A hangulata tetszett nekünk a legjobban és az elhelyezkedése. Mindenhez nagyon közel volt,karnyújtásnyira mégis csendes.Fűtött volt a medence.”

• Olde Marco Island Inn and Suites Értékelési pontszám: 7

„Nagyon kedves és segítőkész személyzet, éjjeli érkezésnél is segítettek.”

• Southernmost Inn Adult Exclusive Értékelési pontszám: 10

„A hely atmoszférája, a hotel, a szoba, a személyzet, a kávé és snack, a reggeli, a medence, a hotel elhelyezkedése. Minden.”

• Douglas House Értékelési pontszám: 10

„Kiváló elhelyezkedés, 1 utcára a Duval Street től ennek ellenére csendes. Sétálva minden nagyon könnyen elérhető. Az udvaron lévő fűtött medence a kis “botanikus” kerttel maga a nyugalom szigete. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Ár érték arányban szerintem nagyon jó szállás, abszolút ajánlom :)”

• Southernmost Point Guest House & Garden Bar Értékelési pontszám: 10

„Szuper helyen volt, szép igényes berendezéssel , bár extra Mini szobànk volt nagyon jól éreztük magunkat. Mindenki nagyon kedves volt és segítőkész . Összeségében nagyon tetszett , a szoba és a medence mérete kicsit Mini volt de nekünk ez nem okozott problémát !!👍”

South Florida 30 legjobb panziója

71 486 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán