2. India hotelértékelések
  3. India hotelértékelések
Dél-Goa Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Cola Beach Sunset Bay Értékelési pontszám: 10

„Egy gyöngyszem a kis, pálmafák övezte homokos öböl. A partot is tisztán tartják, a víz (januárban!) kb 25-26 fokos. A szállás önálló faházai nagyok, kényelmesek, karbantartottak. A parti étterem étel és italválasztéka több mint elegendő, reggeli, ebéd, vacsora bármikor bármelyik, finom és elegendő. Csak ajánlani tudom”

• „Szoba, pool, strand.”

• Soul Vacation Resort and Spa,Colva Értékelési pontszám: 7

„Változatos és finom volt a reggeli. A medence jó méretű. Az egész hotel nagyon barátságos és hangulatos.”

• Pacific Sunset View Palolem Értékelési pontszám: 9

„Rhe view”

• The Rustic Palm Garden Értékelési pontszám: 9

„Nagyon jó elhelyezkedés, mivel nem tartozik étterem a szálláshoz ezért nincsenek keresztül járkáló emberek illetve kutyák. A tengerpart 100 m-re van. Udvarias, kedves személyzet, taxikat, tuk-tuk-okat hívtak nekünk, minden nap két kávét készítettek, Amikor kértük kitakarították a szobát és ágyneműt cserélték. Nyolc napot laktunk itt. Nagyon kellemes, zöld növényekkel benőtt környezet.”

• Art Resort Goa Értékelési pontszám: 10

„5 éjszakát töltöttünk az Art Resortban. Tisztaság, kedves személyzet, fantasztikus hangulat. A hátsó kertben laktunk, ami egy csodálatos kertben található. Mi szerettük, hogy csendes, de pár lépésre van a tenger, a bár, ahonnan gyönyörű a naplemente. Palolem legszebb részén található.”

• Red Crab Eco Resort Értékelési pontszám: 10

„Mindenki rendkívül segítőkész. Az ételek nagyon finomak, nagy adagok. Csodálatos kilátás, 100% kikapcsolódás.”

Dél-Goa 30 legjobb hotele

47 492 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán