2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
South-West France Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hôtel Saint Sébastien Scor din comentarii: 8

„E aproape de centru.”

• ibis budget Bordeaux Centre Bastide Scor din comentarii: 9

„Micul dejun foarte bun și diversificat , Linie directa spre aeroport . Poziție centrala , aproape de obiectivele turistice . Personal foarte amabil.”

• ibis budget Toulouse Centre Gare Scor din comentarii: 8

„Personalul foarte servibil. Parcare proprie pazita, gratuita. Pe jos poti ajunge repede la principalele atractii turistice din Toulouse.”

• Hôtel le Pastel Scor din comentarii: 8

„Hotel la 200 m de statia de autobuz care duce spre aeroport foarte comod pt cine are zborul dimineata devreme.. chekinul se face la 3 dupa amiaza ,noi am venit mai repede si era inchis,am asteptat Putin si proprietarul ne a lasat sa lasam bagajul .Camera mica dar curata aer conditionat,televizor ,salteaua f buna perna la fel .Distanta centru e de 500 m,in fata hotelului e un Lidl .Si gara de trenuri e aproape cam 300 m Recomand o calatorie in localitatea Albi care este f frumoasa.Noi am rezervat cu 3 luni inainte hotelul si pretul a fost f super”

• ibis budget Bordeaux Lac Scor din comentarii: 7

„Micul dejun destul de bun, divers și consistent.”

• ibis Bordeaux Saint Emilion Scor din comentarii: 8

„Parcare free Restaurant propriu la Boucherie Preț bun”

• hotelF1 Toulouse Aéroport Scor din comentarii: 10

„Excelent”

• ibis Bordeaux Centre Meriadeck Scor din comentarii: 9

„Pozitia este perfecta, acces facil atat de la gara cat si spre-inspre aeroport si foarte aproape, pe jos chiar de obiectivele turistice ale orasului”

• „Locația aproape de centru”

• „Personal amabil, curățenie etc.”