2. Maďarsko - hodnotenia hotelov
  3. Maďarsko - hodnotenia hotelov
Southern Transdanubia Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Kadarka apartman - Szekszárd Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo 100%“

• Centrum Lux 2 Apartmanok Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko“

• Vandus apartman Priemerné hodnotenie: 10

„Čistota, poloha, cena, personál, vybavenie“

• Vár5 Apartman Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie predčilo moje očakávania. Oceňujem čistotu, vrátane kuchynského riadu, chladničky. spotrebičov. Dom sa nachádza v centre mesta, všetko je blízko peši. Parkovanie pohodlné na ulici, povolenie sme dostali hneď pri príchode. Domáci boli veľmi ústretoví, milí a priateľskí.“

• haJÓ Apartman Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemná komunikácia s ubytovateľkou, všetko prebehlo bez problémov, apartmán naozaj veľmi čistý a skvelo vybavený, môžeme len odporúčať, pekný výhľad, tiché prostredie a klimatizácia na izbe zabezpečí skvelý komfort, taktiež skvelo vybavená kuchynka, nemám čo vytknúť.“

• Beach Home Apartman Priemerné hodnotenie: 10

„Pokojná oblast v mestečku, výborný apartmán, čisto,blízko k vode,blízko reštaurácia.“

• Zen Garden Resort, Zánka Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny rezort, dostupné cyklotrasy, príjemné tiché a prírodné prostredie.“

• Häuschen Viktória Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovatelia su velmi ustretovi. Samotne ubytovanie v tichej lokalite Zamardi, v krasne udrziavanej okrasnej zahrade. Maly domcek ihned za hlavnou budovou, v ktorej ziju domaci. Nam to dodalo pocit bezpecia a istoty. Samotne ubytovanie uplne bez zavad a uzivali sme si, ze sme sa mohli stravovat vonku pod pergolou.“

• Harmony Boutique Villa Priemerné hodnotenie: 10

„Mili ludia, moderny apartman , citili sme sa velmi fajn“

• Balaton Wave Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Ak idete na Balaton tak ubytovanie určite odporúčam sem. Voňavé, čisté s kompletným príslušenstvom.Poloha výborná. Komunikácia s majiteľom a jeho prístupom je na profesionálnej úrovni. Ďakujem“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Southern Transdanubia

podľa 116 541 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com