2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Sporades Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Nepheles Priemerné hodnotenie: 10

„All“

• Anastasis Rental Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Personál bol veľmi milí, pani nám pomohla ukázať a odporučiť miesta na ostrove. Pri odchode nám bola ochotná zabezpečiť odvoz na letisko. Všetko bolo super.“

• Astoria Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekný hotel, dovolili nám ubytovať sa skôr, takže prístup k hosťom bol super“

• Vista Mare Skiathos Priemerné hodnotenie: 9

„Personál bol veľmi ochotný a nápomocný. Kľudné ubytovanie v blízkosti reštaurácie a potravín. Nakoľko sme prespali iba jednu noc nestihli sme si pozrieť viac okolie. Do budúcna by sme toto ubytovanie určite znovu vyskúšali.“

• Anastasia Studios & Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Výhľad na more, čistota, milý majitelia“

• Babis Priemerné hodnotenie: 9

„Terasa na posedenie vecer“

• Limnonari Beach Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo v nádhernom prostredí plnom ovocných stromov s výhľadom na more. More bolo pár krokov od apartmánov. V blízkosti bola reštaurácia s výborným jedlom. Pani domáca - Alexandra je veľmi milá, poradila nám vo všetkom ,čo sme sa pýtali. Apartmány priebežne upratovala , často menila uteráky. K dispozícii bola letná kuchynka s krásnou terasou, kde sme mohli posedieť. Pre nás to bolo krásne kľudné miesto v typickom gréckom štýle. Splnilo všetky naše očakávania a verím, že sa nám sem ešte podarí vrátiť.“

• Babis Priemerné hodnotenie: 8

„*Skvelý prístup majiteľov a personálu, letiskový transfer zadarmo, balkón orientovaný na východ takže celé poobedie sa tam dá príjemne sedieť, každodenné upratovanie“

• Skalopati Studios & Villa Priemerné hodnotenie: 10

„Krásna poloha - nad zálivom uprostred olivového hája obklopeného borovicovým lesom, tiché prostredie, pekná terasa“

30 Najlepších hotelov v regióne Sporades