2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Alto Adige Wine Route Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Aparthotel Claudia Augusta Priemerné hodnotenie: 2

„Nic“

• Paulsner Feldhof Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super, úplne rovnaká izba ako na internete. Krásne, nové, čisté. Kuchyňa úplne zariadená, veľa odkladacích priestorov, veľká terasa. Parkovacie miesto ku každému bytu, wifi ide rýchlo. Ako bonus dostanete k tomu tiket na vlak a autobus. Krásny výhľad, tichá lokalita. Majitelia veľmi príjemný. Boli sme veľmi spokojní a prídeme zas.“

• Arcade Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán s krásnou kombináciou histórie a moderného dizajnu. Esteticky a účelne vybavený. V blízkosti parkovanie v garáži za zvýhodnenú cenu pre ubytovaných hostí. V pešej vzdialenosti múzeá, pamiatky, reštaurácie, kaviarne, pekárne, trhovisko i supermarket.“

• Appartement Schusterhof Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo v krásnom prostredí, plne vybavené , pekné a čisté .Majitelia boli veĺmi milí. Cítili sme sa velmi komfortne .Nadherné výhĺady z velkého balkóna. Určite odporúčame“

• Apartments Villa Anita Priemerné hodnotenie: 10

„Milý a ochotný prenajímateľ. Vždy sa snažil výjsť v ústrety a dokonca v deň odchodu sme si mohli batožinu ponechať v objekte a neskôr si ju prísť naložiť.“

• Ugo Architect's Bright Loft Priemerné hodnotenie: 2

„Lokalita“

• Burgunderhof Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi krásne prostredie, majitelia úžasní, čisto, každý deň upratovanie izieb, výmena uterákov, úžasné.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Alto Adige Wine Route

podľa 42 685 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com