2. Franciaország hotelértékelések
  3. Franciaország hotelértékelések
Strasbourg Eurometropole Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• ibis Strasbourg Centre Petite France Értékelési pontszám: 8

„A szállás elhelyezkedése, közel a centrum.”

• Hôtel Restaurant Athena Spa Értékelési pontszám: 10

„A szobák szép tiszták , az ágyak nagyon kényelmesek. Személyzet segítőkész. Reggeli nagyon finom.”

• hotelF1 Strasbourg Pont de l'Europe Értékelési pontszám: 3

„Nehéz lenne ilyet találni. Talán az, hogy szép színes . És lehet az udvarukon parkolni, ami az épület mögött van, és körbe van kerítve. Nincs nagyon messze a központ. Rengeteg látnivaló van . Kisgyerekkel is lehet érdekességeket találni, pár játszóteret is láttunk. Bringával jól bejárható a környék is.”

• K Hotel Értékelési pontszám: 9

„Tiszta, kényelmes, udvarias személyzet. Többször voltam már itt. A kerékpárt be lehet vinni külön egy helyiségbe”

• Maison Kammerzell - Hotel & Restaurant Értékelési pontszám: 9

„A látványos külsejű szálloda a Katedrális mellett van az óváros központi részében. A recepciós- és a reggeliztető személyzet nagyon barátságos és udvarias. A szoba és a fürdőszoba nagyon tiszta és kellemes volt, minden piperecikk a helyén volt. A kis hűtő tele volt mindenféle innivalóval. A reggeli egyszerű, bagett mézzel, lekvárral és vajjal, valamint egy péksüti. Egy vacsorát is kipróbáltam egy nagyon finom báránysült választásával. Összességében az ár-érték arány jó, nem olcsó(!), de egy történelmi helyszínen egy majdnem 600(!) éves faváz alapú házról van szó, és a remek kiszolgálással megfejelve simán elfogadtam !”

• Premiere Classe Strasbourg Ouest Értékelési pontszám: 10

„Tiszta ,korrekt, biztonságos zárt parkoló”

• Hôtel ORIGAMI Értékelési pontszám: 10

„az erkély”

• „Megfelelő méretű szobák,ötletes berendezéssel.A matrac nagyon kényelmes volt,reggeli bőséges,nagy idősávban.Többféle parkolási lehetőség, utcán, mélygarázsban.Belváros,főbb nevezetességek 15 perc sétatávolságra.”

• AC Hotel by Marriott Strasbourg Értékelési pontszám: 9

„A reggeli svédasztalos, ami nagyon gazdag volt választékban, és mi ezért 25.- eurót fizettünk. A környéken látszik hogy egy új modern régió épül ki ezen a részen illetve fejlesztések hiszen ott található mellette az európai parlament.”

• ibis Strasbourg Centre Historique Értékelési pontszám: 6

„Jó reggeli, a szállás központi helyen van”

Strasbourg Eurometropole 30 legjobb hotele

268 694 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán