2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Rakúsko - hodnotenia hotelov
Ľadovec Stubai Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Berghof Priemerné hodnotenie: 8

„Prostredie a poloha hotela. Príjemný welnes. Obsluhujúci personál bol veľmi ústretový. Večere boli chutné. Možno raňajky by mohli byť pestrejšie. .“

• Hotel Steuxner Priemerné hodnotenie: 8

„Pekný hotel za prijateľnú cenu, mali sme izbu v novej časti. Bola veľmi pekná, moderná a útulná.“

• Hotel Stubaierhof Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel je v typickom rakúskom štýle v kombinácii s modernými technológiami, priestranné izby, výborne postele, matrace, vybavenie všetko čo potrebujete, maximálna čistota v kúpeľni, vyhrievaná podlaha, zupany a uteráky do wellnes v kvalite ako sa patrí na hotel 4. wellnes veľmi pekný oddychová zóna, bazén, sauny skvelé, občerstvenie v saune, čaj voda ovocie. Strava TOP, večere perfektné 4 chodové, hodné reštaurácie s 5 hviezdami. hotel je situovaný veľmi dobre blízko lanovky a vlekov na hore Elfer, s dráhou pre sánky, veľmi dobré lyžovanie. Jeden výborný hotel pre dovolenku na lyžiach, tak relax vo wellnes a tak skvelé jedlo. Veľmi milý personál i majitelia, vo všetkom Vám vyjdú v ústrety. Vrele odporúčam.“

• Alpeiner - Nature Resort Tirol Priemerné hodnotenie: 10

„áno“

• Hotel Garni Bergland Priemerné hodnotenie: 9

„Ústretový milý personál, parkovanie, poloha , čistota, denné upratovanie“

• Sporthotel Neustift Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasné ubytovanie, personál veľmi milý, ochotný. Jedlo úžastné.“

• Hotel Bergjuwel Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita, welness, personál“

• Aktiv & Vitalhotel Bergcristall Priemerné hodnotenie: 10

„Velmi prijemny hotel s prijemnym personalom. Pekny bazen, wellness (od 14 rokov), vyborna strava a jacmenne pivo.“

• Hotel Sonnhof Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli dobré, trochu bol problém s dopĺňaním , ale personál možno aj nestíhal. Personál bol veľmi milý, priateľský a ochotný. Potrebovala som si robiť večer čaj a mladý muž z reštaurácie mi ochotne doniesol varnú kanvicu a aj šálku na čaj. Aj takéto maličkosti dotvárajú obraz o personáli“

• Familotel Kindl Priemerné hodnotenie: 10

„Paráda hotel, super personál. Pobyt ako na zámku 👍“