2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Болгарія: відгуки про готелі
Сонячний берег Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• The White House Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, комфортний чистий номер, супер вид з вікна. Доброзичливий персонал, що готовий завжди прийти на допомогу (господар навіть допоміг оперативно та ефективно вирішити питання з ремонтом машини). Рекомендую. Обов'язково зупинюсь тут за нагоди ще. :)“

• Къща за гости Синьо Лято Оцінка за відгуками: 10

“Чудові розписи на стінах, діти були в захваті, особливо від розписів присвячених Гаррі Поттеру. Затишний дворік. Відчувається любов господарів в облаштуванні номерів. У нас був номер з балконом і виходом на терасу пили там каву. Приїхали у середині вересня і готель був порожній, близько до моря.“

• Guest House Sunflowers Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітна господиня. Співвідношення ціна - якість відповідають очікуванням. Зайвий шум відсутній. Після бронювання зв'язалися з господинею і через 10 хвилин вже заселились у номер. У приміщенні є все, що необхідно.“

• Guest House Briz Оцінка за відгуками: 10

“Привітний, лаконічний, добрий власник. Все працює чітко і непомітно. Реальність перевищила очікування саме для такої ціни. Кімната сучасна, комфортна, велика і затишна. При бронюванні було вказано, що вид на море, а вид був у три сторони світу. З вікон, або з балкону можна було спостерігати і мальовничий схід сонця, і захід, і вид на Святий Влас, і на Старий Несебр, і, звичайно ж на море. І можна було спостерігати різні відтінки моря, залежно від погоди, часу доби. Окремою прикольною атракцією було спілкування з чайками. Їх так класно було годувати на балконі хлібчиком, хоча рибку вони більше люблять) Заселили дуже швидко. Виселення в 10.30, про ми були попереджені. Оскільки автобус в мене був в 17.00, то господар дозволив залишити речі на подвір'ї готелю, під наглядом, а перед тим як покинути готель, можна було скористатись душом і т.д., безкоштовно.“

• Guest Rooms Kostovi Оцінка за відгуками: 10

“Сніданку не було. Розташування прекрасне.“

• Dracena Guesthouse Оцінка за відгуками: 10

“Номер сподобався, чисто і затишно.“

• Stoyko's Guest House Оцінка за відгуками: 8

“Дуже приємні господарі. Сподобалось наявність ресторану внизу. Дуже смачно готують. До моря 7-10 хвилин. Затишно. Номера зручні.“

• Guest House Briz Оцінка за відгуками: 9

“Нічого не можу сказати про літній період, але в не сезон - чудовий варіант для транзитної зупинки. Не дорого, чисто, тепло, близько до старого та нового міста.“

• стаи за гости Росица Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий гостьовий будинок, гарні, привітні хазяєва будинку! Дуже дуже чисто, все необхідне є, охайна територія, доглянута. Якщо щось потрібно, то власники одразу допомогають. Навіть собачки хазяйські добрі)) До пляжа хвилин 7-10 пішки, вулиця тиха, вночі приємно- затишно. Безпечно. Дякую за гарний відпочинок власникам!“

• Flowers Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Дуже дякую і щиро рекомендую)“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Сонячний берег

на основі 13 215 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com