2. Comentarii despre hoteluri în Thailanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Surat Thani Province
Surat Thani Province Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Mi-a plăcut locația, ai aproape magazine ,masaj, curățătorie, personalul este foarte amabil, gradina frumoasa.”

• Blue Wave House Scor din comentarii: 9

„Un hotel bun, raportat la prețul platit. Camera a fost confortabilă și curată. Este la o distanță rezonabilă de mers pe jos față de port si zona de restaurante.”

• Melia Koh Samui Scor din comentarii: 10

„Totul: arhitectura hotelului; detalii executate cu grija. Gradina, piscina, plaja excelente.”

• „Vilele sunt frumoase si privelistea superba! Apa din piscina foarte calda si curata. Restaurantele cu view incantator!”

• „Locatie linistita cu verdeata, personal amabil, camere curate si suficient de mari, micul dejun gustos, serviciile de curatatorie pentru haine foarte bune, foarte aproape de plaja, posibilitatea de a inchiria scutere, restaurante in apropiere, mancarea la restaurantul propriu foarte gustoasa.”

• Rummana Boutique Resort - SHA Plus Scor din comentarii: 10

„Am fost cazați in suită Rummana,cu vedere la mare,care este foarte spațioasă și confortabilă. Personalul a fost extrem de amabil și atent să ai un sejur excelent. Mi-am sărbătorit ziua de naștere și personalul "a complotat" in sens pozitiv,împreună cu soțul meu,astfel încât să-mi facă o surpriză minunată. Mulțumesc! Hotelul este poziționat la plaja Lamai,una dintre cele mai frumoase din Koh Samui,ceea ce permite plimbări la malul mării și relaxare. Micul dejun a fost basic,dar aveai opțiuni. Recomand locația, care este o oază de liniște, verdeață și relaxare la un preț corect. Recomand,de asemenea,ședințele de masaj de la hotel.”

• Dara Samui Beach Resort Adult Only Scor din comentarii: 4

„Personalul zâmbitor și primitor.”

• Mercure Samui Chaweng Tana Scor din comentarii: 9

„Mi a placut piscina, am avut camera cu iesire la piscina (pool acces) si a fost foarte draguta!”

• Top Hostel Samui Scor din comentarii: 10

„Персонал!”