2. Dánsko - hodnotenia hotelov
  3. Syddanmark - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Syddanmark Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Lalandia Billund Priemerné hodnotenie: 8

„Pekne prostredie, blizko legolandu, detske ihriska, vybavenie domceka, cistota, terasa. Velky domcek, velmi pohodlny. Perfektny personal, velmi mili ludia, aj v Lalandii a tiez v Legolande“

• LEGOLAND Pirates´ Inn Motel Priemerné hodnotenie: 10

„Páčilo sa nam uplne vsetko. Boli sme nadmieru spokojni s izbou, s prostredim, kde sa ubytovanie nachádza, so sluzbami, stravou, komunikaciou, s dostupnostou k Legolandu, Lalandii, Legohouse, dokonca aj do najblizsich miest ako Vejle, ci Givskud zoo...nadherne miesto, kde stravit cas s detmi.“

• Hedegaard Holiday Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Prijemna kokalika v tichom prostredi s čistým a dostatočne vybaveným ubytovaním. Parkovanie bolo hneď pred apartmánom.“

• „- na ubytovaní je asi najlepšia jeho poloha v rámci mesta Billund, - 70 m2 byt nemá ani náhodou, rovnako ako nie je vzdialený 300m od LEGO housu, skôr je to tých 5-7 minút, ale nič hrozné, myslím, že sa to dá zvládnuť aj s malými deťmi. Možno použil ubytovateľ meter, ktorý nebol overený certifikovaným metrologickým ústavnom, v tom prípade by to dávalo zmysel, - ubytovanie je situované medzi dvoma supermarketmi, dá sa tam nakúpiť naozaj dobre, odporúčam obchod Coop, Rema 1000 bol pre nás sklamaním. - reštaurácie sú v blízkosti ubytovania, smerom na LEGO House, pri niektorých si treba dať pozor, umožňujú platbu len národnou menou, bankomaty sú ale v blízkosti, - tepelný komfort v polovici novembra sme si vedeli pekne regulovať, neviem ako to býva v lete, - parkovanie je super, miesta je dosť, avšak podklad je štrkový a nakoľko nám pršalo celý deň je treba na to pri parkovaní myslieť, inak si pribaľte aj gumáky, pretože bez nich sa do auta suchou nohou nedostanete, - WiFi pripojenie za mňa OK, nie som influencer a nestreemujem videá, dostatočná rýchlosť pre bežné účely.“

• Lalandia Billund Priemerné hodnotenie: 9

„Ticho v lone prirody, zariadenie domu, da sa aj grilovat, terasa, kusok aquapark, prakticky 15min aj legoland“

• „Boli nás ubytovaných 15 ľudí,8 dospelých a 7 detí na 3 noci.Milý ale nevtieravý hostitelia,dom spnil všetky naše požiadavky,Pekné prostredie,tichá štvrť,dobrá dostupnosť do centra,obchodov aj Legohouse.Sladkosti pred deti na privítanie.Dokonca naše deti nechtiac urobili malú škodu,ale hostitelia nechceli aby sme ju zaplatili.Odporúčam ubytovanie,bolo nám vynikajúco. Ďakujem Lisbeth a Chris :-)“

• Hedegaard Holiday Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Kľúče sme si našli v bezpečnostnej schránke , kde sme zadali kód ktorý sme dostali . Apartmán bol dostatočne vybavený na to čo sme potrebovali , dobre sa nám spalo . Prostredie okolo bolo čisté , tiché - presne to čo sme chceli . Mesto bolo hneď kúsok odtiaľ . Dobrý prístup všade na okolité výlety , milá pani nás prišla večer po príchode pozrieť a skontrolovať či niečo nepotrebujeme . Bolo tam čisto a útulne . Ak by sme opäť navštívili Dánsko určite sa tu zase radi ubytujeme :)“

• LEGOLAND Pirates´ Inn Motel Priemerné hodnotenie: 7

„- lokalita - raňajky“

• Kolding Hotel Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Pekný priestranný apartmán“

• Lalandia Billund Priemerné hodnotenie: 7

„Pekné prostredie, dobré vybavenie dovolenkového domčeka, veľa možností trávenia voľného casu v budove Lalandie, voľný vstup do Aqadomu a Monky Tonky Landu, blízko Legolandu a 2 km od Waw parku a Legohousu.. Ak máte väčšie deti, všetko zvládnu peši.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Syddanmark

podľa 48 691 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com