Тасос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Kazaviti Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Готель залишив найкращі враження. Я відпочивала у цьому ж готелі раніше і видно, що була здійснена реновація ресторану, саду, зʼявився бар зі смачними снеками. Інтернет працює дуже швидко. Персонал готелю дуже дружелюбний. У кімнаті було завжди чисто. Приємний бонус - це бутильована вода у номері і рушники біля басейну. Всім раджу.“

• Veroniki Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний вид,як на фото.вдале розташування,приємні і гостинні господарі.“

• Meli Suites, Thassos Оцінка за відгуками: 10

“Обслуговування на вищому рівні. Дуже вдала локація і чисті номери. Їжа просто бездоганна!“

• Rodon House Aparthotel Оцінка за відгуками: 9

“Затишне розташування, кімната була в горі в окремому куточку з видом на море, трохи схоже на санаторій, машину можно було припаркувати поруч“

• Nikoleta Luxury Villa Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, поряд гарні пляжі. Красиве та доглянутий готель. Гарті спільні локації для відпочинку Дуже смачні сніданки. Привітний персонал. Вбирають щодня Готель новий, усе доглянуто.“

• Beach Hotel Kapahi Оцінка за відгуками: 9

“сніданок був дуже смачний та різноманітний. гарно сервірований шведський стіл з гарячими стравами та холодними закусками, випічкою, солодощами та фруктами, мюслі та сухофрукти. Сніданок з видом на море.“

• Green Bay Оцінка за відгуками: 10

“Їжа, затишок, персонал, розташування.“

• Antigone View Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Ми тут були вже другий раз! Для нас це ідеальне місце. Тиша і гарні умови. Зручний паркінг для авто. Близько до набережної. Там багато гарних ресторанів. Привітний власник. Акіс - вітання! )“

• Manolis Studios Thassos Оцінка за відгуками: 10

“Це чудове, затишне та чисте помешкання, недалеко від центру поселення, що гарантувало тишу, але відносну близькість до магазинів та ресторанчиків. На території є сад з терасами та все необхідне для відпочинку. А сам Маноліс дуже добрий господар, який у всьому нам допомогав. Дякуємо за це!“

• Kipos Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Ціна якість як для бюджетного відпочинку ок“

30 найкращих готелів в регіоні Тасос