2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Tirolsko - hodnotenia hotelov
Tirolsko Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Gstreinhof Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny veľký apartmán s výhľadom na ľadovec. Vybavenie na jednotku:) Všetko bolo v absolútnom poriadku.“

• Hotel Sonnhof Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli dobré, trochu bol problém s dopĺňaním , ale personál možno aj nestíhal. Personál bol veľmi milý, priateľský a ochotný. Potrebovala som si robiť večer čaj a mladý muž z reštaurácie mi ochotne doniesol varnú kanvicu a aj šálku na čaj. Aj takéto maličkosti dotvárajú obraz o personáli“

• Ciao Amore St. Anton Priemerné hodnotenie: 10

„Byvabie top odporucam 🤙“

• Hotel Garni Obermair Priemerné hodnotenie: 10

„Alles tip top“

• Hotel Engl Priemerné hodnotenie: 8

„Raňajky boli vynikajúce formou bufetu. Podzemné parkovanie pod budovou v ktorej sme boli bolo fajn, a boli fajne široké parkovacie miesta. Výťah bol priamo do garáže. Poloha veľmi blízko centra. Pani pri raňajkách bola veľmi milá.“

• Erlebnishotel Fendels Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná lokalita, príjemný personál, skvelé jedlo, pekný wellness.“

• Thermal-Badhotel Kirchler Priemerné hodnotenie: 9

„Welness, bazén, kvalitná a pestrá strava, príjemný personál“

• Sport- und Vitalhotel Seppl Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita bola fajn. Autobusy bezplatne jazdia do všetkých lyžiarskych rezortov zdarma. Hotel bol starší, na fotkách vyzeral o niečo lepšie. Boli sme ubytovaní v prístavbe hotela / menšia časť, kde bolo pár izieb. Táto budova bola už staršia a vyžadovala by si rekonštrukciu. Čistota na izbe bola ok. Do wellness sa chodilo do hlavnej budovy cez parkovisko. Wellness by si tiež vyžadoval rekonštrukciu. Chýbala parná sauna / mentolová alebo nejaká bylinková alebo soľná .... Využili sme len suchú saunu / fínska, ktorá bola vonku v drevenom domčeku, tá bola dobrá a dosť veľká. Vonkajší bazén je pekný ale dosť studená voda, pomohli by tak 3 stupne navyše. Čaj, voda, oriešky vo wellness sú fajn. Určite predĺžiť otváracie hodiny vo wellness, do 19:00 hod je veľmi málo. Jedlo bolo fajn, síce už dosť opakujúce. Oceňujeme poobedný snack zdarma, ktorý je dostupný po lyžovačke. Personál je priateľský, veľa Slovákov pracujúcich v hoteli, ktorí sú milí a ústretoví.“

• Hotel Goldene Krone Innsbruck Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita TOP vsetko v centre mesta, spokojnost“

• „Raňajky boli výborné, večera v hoteli tiež stála za to. Auto človek nechá v hotelovej garáži. Krásne nám voňala izba od najskôr borovicovej kôry (to sa hotelierom naozaj podarilo). Interiér bol veľmi pekne zladený. Na recepcii sú polygloti, čo značne zjednodušuje komunikáciu. Martin bol rodený čech.“

30 Najlepších hotelov v regióne Tirolsko