2. Αυστρία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Τιρόλο κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Τιρόλο Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Apartment Christina by Interhome Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ φιλικός ο ιδιοκτήτης του καταλύματος.Καθαριοτητα και πλήρης η κουζίνα από σκεύη.»

• Ferienwohnung Neuhaus Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα άψογα. Ευγενέστατη οικοδέσποινα και 3’ οδικώς απο τις πίστες.»

• Lifesteil Aparthotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το σπα»

• Landhaus Brigitta Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική και αυτό οφείλεται στο διαμέρισμα αλλά ιδιαίτερα στην κυρία Brigitta που ήταν ιδιαίτερα φιλική, εξυπηρετική και φιλόξενη. Μας έδωσαν την WELCOME CARD για όλες τις ημέρες διαμονής μας που είναι ιδιαίτερα χρήσιμη για τις συγκοινωνίες (δωρεάν μετακινήσεις) κλπ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΠΑΡΟΧΗ ΤΗΣ WELCOME CARD ΔΕΝ ΑΝΑΦΈΡΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΎΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΘΕΊ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΊΤΕΡΑ ΧΡΗΣΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΝΉ»

• myQuartier Innsbruck City Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ευκολια και η ευελιξια στο τσεκ ιν και τσεκ αουτ η καθαριοτητα και η ευρυχωρια του δωματιου»

• Gemütliche Wohnung mit guter Anbindung Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ολα»

• Alpenchalet Melanie Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ άνετο, καθαρό, η Μέλανι πολύ πρόθυμη να βοηθήσει σε ότι χρειαστείς, μείναμε ενθουσιασμενοι.»

• Apart Momente Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα προσεγμένα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, Στην κουζίνα είχε τα πάντα δεν έλειπε τίποτα υπέροχη θέα! Το καλύτερο σπίτι που έχω νοικιάσει ποτέ στην Αυστρία!»

• Tirol Juwel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τέλεια τοποθεσία πολύ καθαρό και άνετο διαμέρισμα»

• Henry's Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ ωραίο δωμάτιο! Πολύ καθαρό! Ωραία θέα! Άνετο και ζεστό»