2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Traunsee Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Traunseeresidenzen Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне та затишне помешкання в чудовому австрійському містечку на березі озера та під високою горою! В апартаментах є все для комфортного проживання! Багато різного посуду, будь-які дрібнички, ідеальна постіль, засоби для гігієни. Все чисто та зручно! Мрію про повернення…“

• Traunseeresidenzen Оцінка за відгуками: 9

“Гарні апартаменти. Усе нове, в помешканні є усе що потрібно.“

• Marktplatz-Residenz - 110 m vom Traunsee Оцінка за відгуками: 9

“Планування в апартаментах просто чудове. Розміщення супер, усе на місці з потрібного, чудовий душ і кухня, зручне ліжко. Єдине з чим не пощастило це шумні сусіди. чудове місце, можу лиш рекомендувати!“

• Nice Apartment in Gmunden Оцінка за відгуками: 9

“Майже все було дуже гарно“

• Unterschlupf Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобались апартаменти, обладнані всім необхідним і навіть більше. На місці дізнались, що є невелика тераса з грилем, лежаками і столом. Постільна білизна чиста і гарно випрасувана. На кухні різноманітний посуд для будь-якого сервіруваня. Приємні власники.“

• Traunseeresidenzen Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сучасні,стильні і стерильно чисті апартаменти з супер комфортними ліжками та супер чистими постільними приналежностями. В квартирі є все необхідне ,навіть, для довготривалого перебування. В 5 хвилинах пішки -неймовірне озеро із набережною з різноманітними кавʼярнями та ресторанами. Дуже круте містечко,були проїздом із Гельштату. Господарі дуже радушні. А покоївка Саня дуже привітна і готова допомогти з будь-якого питання. Дякуємо за гостинність. Щиро всім раджу зупинитися в цьому мальовничому містечку і саме в цих просторих апартаментах. К вам хочеться повернутися)))“

• Suite Marie Antoinette Оцінка за відгуками: 10

“Розташування супер! Квартира тепла. Хозяїн супер!“

• Apartment See und Traunsteinblick Оцінка за відгуками: 8

“Все було добре, привітний дружній персонал. Смачна їжа в ресторані.“

• Traunseeresidenzen Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарна квартира, чиста, світла, обладнена всім необхідним і навіть більше. Нам дуже сподобалось!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Traunsee

на основі 8 742 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com