2. Taliansko - hodnotenia hotelov
Udine Area Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Residence Ristorante Ramandolo Priemerné hodnotenie: 9

„Ranajky fajn, ubytko fajn.“

• Hotel Palace Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi dobrý výber na raňajkovom bufete, veľmi milý a ústretový personál ( hlavne čo sa detí týka ), do centra je to pár minút pešo ( s kočíkom ) na pláž to robilo niečo len cez 4 minúty“

• Relais Casa Orter Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne ubytovanie, nadherna zahrada a cely priestor. Magicke miesto. Skoda ze sme zostali len na jednu noc. Vyborny matrac, nadherna kupelna. Skvele ranajky. Majitelia / zamestnanci velmi mili.“

• Hotel Trieste Mare Priemerné hodnotenie: 10

„Požičovňa bicyklov je v zariadení veľmi príjemným bonusom, blízkosť pláže, krásna promenáda okolo mora, detské ihriská, športoviská v blízkom okolí, reštaurácie a obchody“

• Hotel Cajeta Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá domáca pani, čisto a pohodlne, pekná kúpeľňa.“

• Hotel Alisei Priemerné hodnotenie: 9

„Vynikajúce raňajky. Sklamaná absenciou čerstvej vylisovanej pomarančovej šťavy. Personál bol usmievavý a sympatický.“

• Hotel Residence Dolcenero Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi prijemne prostredie a personál“

• Hotel Rosapineta - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo v poriadku, personál ochotný a milý prišli sme skôr kvôli tomu že sme cestovali v noci a ponúkli nám hneď izbu aby sme sa mohli dať do poriadku , hotel bol uprataný a čistý , žiadny problém sme nemali odporúčame všetkým 🙂“

• Albergo Ristorante Belvedere Priemerné hodnotenie: 8

„Nádherne okolie, priestory ubytovania, personál.“

• Hotel Athena Priemerné hodnotenie: 10

„Útulné prostredie, skvelý a ochotný personál. Skvelé raňajky, poloha hotela - blízko na pláž aj do centra. Izby boli každý deň upratané, vymenené uteráky, Nemáme čo vytknúť, mali sme v cene aj lehátka na pláži, začo veľmi pekne ďakujeme. Parkovanie sme mali zabezpečné v garážovom dome za poplatok, pár minút od hotela, skvelá služba. Taktiež možnosť vypožičať bicykle na neobmedzený čas. Ďakujeme personálu za príjemnú dovolenku.“