2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Udine Area Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Beach House Riviera Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny čistý dom v blízkosti pláže, obchodov aj reštaurácií. Výborná a ústretová komunikácia s prenajímateľmi 👍. Pani ktorá nás ubytovala bola srdečná a milá. Na stretnutie pri ubytovaní sa dalo výborne dohodnúť. Pani prišla včas na stretnutie a nenechala nás vôbec čakať 👍.Komunikovali sme po anglicky. Dom mal všetko vybavenie ktoré sme potrebovali. Dostatok riadu, pohárov, chladničku, dve kúpeľne....na stole boli sladkosti na privítanie. Dom bol pekne zariadený ako na obrázkoch. Vonku bol gril a úžasné posedenie. Wi-fi fungovala perfektne. Na oknách boli sieťky proti hmyzu. Veľmi sme si pobyt užili a oddýchli si. Boli sme v máji. Veľmi pekne ďakujem za prvítanie a milý úsmev. Radi sa o rok vrátime 🙂👍.“

• Alpeadria Tarvis Priemerné hodnotenie: 4

„Pešia vzdialenosť od železničnej stanice aj cyklocesty, možnosť príchodu do ubytovania kedykoľvek (kód), možnosť neskoršieho odchodu po dohode s majiteľkou, krásna príroda naokolo.“

• Palm Beach Priemerné hodnotenie: 8

„apartmán bol pripravený ešte pred dohodnutým časom čo nám veľmi vyhovovalo. výborná komunikácia. super poloha ,apartmán s výhľadom na more blízko pláže.“

• [Angolo45]Vista Inedita su Udine Priemerné hodnotenie: 8

„Z ubytovania mate blízko do výbornej restauracie, eurospinu,na diaľnicu,baru.Pekne a pohodlne zariadené.“

• Aparthotel Alessandria Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná poloha blízko pláže a aj pešej zóny. Ochotný personál. Parkovanie v podzemných garážach priamo pod objektom.“

• Agriturismo Tiare dal Gorc Priemerné hodnotenie: 9

„Služby, milý personal, skvelé raňajky aj prostredie“

• Chalet Valcanale Priemerné hodnotenie: 9

„Velmi mila hostitelka, apartman zariadeny velmi vkusne, krasny vyhlad, apartman na prizemi s priamym vstupom do zahrady - skvele, ked cestujete so psom.“

• Marinella Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha apartmánu bola super :) Veľký priestranný s veľkou terasou. Dve kúpeľne s wc,bidetom, sprchou a vaňou.“

• Casa Vacanze alle Vergini Priemerné hodnotenie: 10

„Romantické ubytovanie v historickom centre mesta na tichom mieste. Absolútna spokojnosť. Je tam všetko, čo potrebujete. Všetko je dokonale čisté a pohodlné. Na toto miesto a do ubytovania sa radi vrátime.“

• Là Di Anselmi Priemerné hodnotenie: 9

„Krásne prostredie, blízko z diaľnice, skvelý odpočinok pri dlhých cestách za výbornú cenu. V izbách absolútna čistota - 5 hviezdičiek. Ochota personálu, ktorí nám vyhoveli aj pri neskorom príchode.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Udine Area

podľa 57 623 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com