2. Egyesült Királyság hotelértékelések
  3. Egyesült Királyság hotelértékelések
Ulster Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Ten Square Hotel Értékelési pontszám: 9

„A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, közel van a buszpályaudvar és a vasútállomás, néhány percre van a sétáló utca, vásárlási lehetőség. A szálloda személyzete nagyon kedves, a reggeli finom volt, de nem túl változatos. A tisztaság kifogástalan, van kicsi hűtő, lehet kávét, teát készíteni, amihez minden nap adtak hozzávalókat. Mi nagyon jól éreztük itt magunkat, mindenkinek szívesen ajánljuk.”

• Belfast International Youth Hostel Értékelési pontszám: 9

„Közel volt a belvároshoz, gyalog mindent el lehetett érni, kedves és segítőkész személyzet.”

• Belfast International Youth Hostel Értékelési pontszám: 9

„A szobám érkezéskor hideg volt, a személyzet kérésemre azonnal segített. Kaptam a telefon töltéséhez adaptert, hajszárítót, kávé és tea mindig volt. A szoba szerényebb felszereltségű, de az ágy nekem nagyon kényelmes volt, tisztasággal elégedett voltam. A lift mindig működött. A tömegközlekedéshez közel volt, de gyalog sem volt messze a belváros.”

• Hampton By Hilton Belfast City Centre Értékelési pontszám: 9

„Kényelmes hely, finom reggeli, a bár késő estig nyitva volt.”

• The Belfray Country Inn Értékelési pontszám: 10

„Kedves személyzet, finom reggeli. Kiváló ételek és italok az étteremben.”

• Belfast International Youth Hostel Értékelési pontszám: 5

„Elhelyezkedes, mikrohullámú sütő, vizforralo.”

• Crookedstone House Értékelési pontszám: 6

„A szállás gyalogosan megközelíthető a repülőtérről, ez volt az oka annak, hogy a hajnali járathoz ezt választottuk. A szállás szép környezetben található.”

• Bayview Hotel Értékelési pontszám: 8

„Tiszta, tágas szoba. Jó elhelyezkedés. Vacsora az étteremben nagyon finom volt!”